Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van értelme vele foglalkozni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme vele foglalkozni? 24/f

Figyelt kérdés
Adott egy lány, aki nagyon megtetszett munka során ismerkedtunk meg beszelgettunk nagyon jol elvoltunk napokon kereaztül a munkaban is, en nagyon felszabadult voltam mellette. Mikor viszont komolyabb témára tereltem volna a szót elmondta,hogy még az exe nagyon benne van és így nem tud összejönni senkivel. Nekem ez a lány nagyon tetszik komolyan gondolnám vele de nem tudom,hogyan kezeljem ezt a szituációt, Facebookon annyira nem beszélünk, ha en nem irok o sosem ir de valtozo ott is hogy beszélünk, van hogy jol elvagyunk van hogy elintez par mondattal. Nem tudok rajta eligazodni. Van másik lány akivel ossze tudnek jonno de o tetszik a legjobban. Tanácstalan vagyok nektek mi a velemenyetek?:)

2017. júl. 31. 11:21
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez így helyes, hiszen ha még a volt barátja iránt érez valamit, akkor szemétség lenne veled kezdeni, és beetetni amikor még nem tud úgy gondolni rád, és téged pedig egy csalódástól megkímél. Ha úgy érzed, hogy megéri rá várni és neked ő kell, mert ő tetszik jobban, akkor várj.
2017. júl. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!