Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem első látásra!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem első látásra! Nem tudom kiverni a fejemből Őt?

Figyelt kérdés

Mindig egyedül vittem ki a kutyát sétáltatni,egyszer jött ki velem anya ..Murphy törvénye, hogy most találkoztam egy helyes sráccal és aranyos kutyusával.Totál az ideálom,nagyon édes volt,kutya nevelési tanácsokat adott,ha anya nincs ott talán másról is beszélhettünk volna.

Ha mégegyszer látom miről beszélgessek vele?

Szerintetek tényleg szerelmes lettem,vagy nincs olyan hogy első látásra?

Köszönöm 16L



2017. júl. 31. 22:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ismerős :D Szerintem a szerelem kicsit összetettebb dolog , de az hogy megtetszett elsőre , simán lehet :)
2017. júl. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. júl. 31. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló jól írja, valószínűleg ez inkább tetszés, bár én tudom hogy létezik szerelem első látásra. Volt szerencsém hozzá ;)

És először folytatásáról a beszélgetést a kutyákról, aztán csak jön majd, mint minden. Sok sikert ;(

2017. júl. 31. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
;)*
2017. júl. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Remélem lesz mégegyszer szerencsém látni

2017. júl. 31. 23:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle,hogy mikor szokott kimenni :L
2017. aug. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Jajj ...Olyan de olyan csalódott vagyok!

Ma direkt ugyanakkor vittem ki a kutyát egyedül, egész nap erre a "találkozóra" készültem,de nem volt ott.Pedig mondta is ,hogy milyen jó volt velünk sétálni.Most jöttem rá igazán,hogy ez nemcsak egy szimpla tetszés

2017. aug. 1. 21:05
 8/15 A kérdező kommentje:
#6-os köszönöm szépen Neked is
2017. aug. 1. 21:07
 9/15 bence1003 válasza:
Ha megvan facebookon vagy akármin ismerőskènt lebeszélsz vele egy kutyasétáltatást közben meg beszélgettek mindenféléről! :) Utána jobban elfogod tudni dönteni ;)
2017. aug. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!De sajnos nem tudom a nevét sem :(
2017. aug. 1. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!