Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csokolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni?

Figyelt kérdés
Szoval hogy konkretan mit kell csinalni a nyelveddel es az ajkaddal, valamint azt hogyan?

2017. aug. 3. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
nézz youtube-on tutorialt xd
2017. aug. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oké. Utoljára írom le a választ legközelebb keresgéld ki a kérdést, hogy megint ki írnád.


Kinyitod a szádat és áttugod a nyelvedet a partnered szájába ahol egymád nyelvét kvázi simogatjátok. Ez a nyelves csók.

A nem nyelves, rendes csóknal gyakorlatilag szopkodjátok egymás ajkát.

2017. aug. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem erre ne parázz rá, majd jön magától :)
2017. aug. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha pasi vagy akkor majd bele jössz ha csaj vagy akkor a pasiD fog irányítani ha meg szingli vagy (csaj) megmutatom :D :D :D :D az utolsó vicc volt. A lényeg az hogy nem kell félned.. Sokmindenhez idő kell vagyis az embernek idővel lesz csak tapasztalata.. (gyakorlat teszi a mestert)
2017. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nagyon sokat paráztam rajta. Kérdéseket böngésztem, és nem hittem el, hogy "majd jön magától" meg "nem tanulni, érezni kell", "majd ráérzel, ha itt az ideje" meg ilyenek. Aztán tök váratlanul az első randin lekapott a srác, és én meg így "úristen, most csokolozom?" 😂 és marhára élveztem, probáltam utánozni a fiút. Szóval tényleg majd jön magától. na mindegy, az a lényeg, hogy ne parázz rá, mert nem érdemes, ugy lesz jó ahogy éppen sikerül. Sok sikert hozzá❤️ (15/L)
2017. aug. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!