Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz ha szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz ha szerelmes vagyok egy énekesbe?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok Shawn Mendesbe.Ez gáz?😌
2017. aug. 5. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ez nem szerelem. Csak tetszik neked. Nem lehetsz szerelmes valakibe, akit még csak nem is ismersz, sőt - aki téged sem ismer.
2017. aug. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Majd kinövöd :D
2017. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez csak rajongás, ilyen személyek mindenkinek vannak, de ne keverd össze a szerelemmel..
2017. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, én is hittem már azt, hogy szerelmes vagyok egy sztárba de rájöttem hogy az csak rajongás volt. Amugy Shawn-t én is imádom :)
2017. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó ízlésed van,csajszi. ;)
2017. aug. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem. Csak abba lehetsz szerelmes akit személyesen ismersz. Vagyis a személyiségét ismered. És vonzódsz is hozzá. Most abba vagy "szerelmes" amit te elképzelsz róla, ám az nem ő. Majd kinövöd. Én is "szerelmes" voltam Selena Gomezbe, de nem úgy. Inkább tetszett. Ahogy kinéz. Vagy mittudomén, de úgy, hogy több mint 1 éve van barátnőm, rágondolva arra az érzésre az teljesen más, kora tini "szerelem". Vagy valahogy így mondanám.
2017. aug. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!