Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a srác a és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a srác a és nem tudom most mi van?

Figyelt kérdés

Tehát van egy srác akivel kb 3eve ismerjük egymast de csak 5honapja kezdtünk közelebb kerülni egymáshoz. Tetszem neki és ő is tetszik nekem. De nem akar barátnőt. És ezt az elején elmondta. És azért nem akarja hogy járjunk mert azt mondja hogy én túl jó vagyok hozza és fel hogyha szakitunk rossz lesz nekem. Elmondja a titkait amit senkinek és folyton beszelunk. Most Mivan vele?

Köszönöm a válaszokat



2017. aug. 6. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt a túl jó vagy dumát ne vedd be, csak nem akart megsérteni. Szerintem barátként gondol rád.
2017. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érez többet irántad, csak így próbált meg finoman elutasítsni.. Ha valakinek tetszel az akar is tőled valamit, ilyen egyszerű.
2017. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az van ,hogy nem tudsz helyesen írni.
2017. aug. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!