Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Gáz hogy 15 évesen még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz hogy 15 évesen még nem csókolóztam?

Figyelt kérdés

15/f vagyok, és még csak egy párkapcsolatom volt, de az sem jutott el arra a szintre.

A magasságommal nem vagyok kibékülve, ez lehet az egyik ok, ami elveszi a magabiztosságomat a lányok terén, 169 cm magas vagyok.


A válaszokat előre is köszönöm!



2017. aug. 7. 16:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én is kb ekkora vagyok, hidd el ha van elég önbizalmad, akkor nem fogja érdekelni a csaj, hogy nem vagy 180. Nyilván én sem 1 fejjel nagyobb csajoknál próbálkozom.

Szerintem tanácsos lenne olyanra magabiztosnak lenned, ami csak a tied(egzisztencia, intelligencia,....) ne, mint a sok gyökér pumpált.

2017. aug. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%

A korodhoz képest átlagos magasságú vagy. Szóval a magasságoddal semmi gond. Amúgy sem a magasság számít.

Az meg, hogy nem csókolóztál, illetve nem is volt párkapcsolatod teljesen normális. Rengeteg veled egykorú srác is pont ugyanígy van ezekkel a dolgokkal. Köztük én is. Csak várnod kell. Idővel úgyis lesz majd valakid. Szóval kitartás! ;)


16/f

2017. aug. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Átlag magasság, mégis az osztályomban majdnem mindenki magasabb nálam egy fél fejjel
2017. aug. 7. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Nyugi, nekem van egy nálad jóval alacsonyabb fiú osztálytársam és mégis van barátnője, szóval ez nem számít. 15/l
2017. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
19%
Igen, az, én ilyen koromban már rég túl voltam rajta
2017. aug. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%

Nem, nem gáz. Nekem se volt még párkapcsolatom, és nem is csókolóztam még. Majd ha eljön az ideje akkor ráérek.

15/L

2017. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz szerintem.


A mai fiatal társadalom miatt érzed gáznak. Majd eljön az idő amikor veled is megtörténik az első csók és a többi vele járó dolog. Ez nem futó verseny.

2017. aug. 8. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Nem gáz. A sokaknak huszonévesen sincs párkapcsolata.

A magasságod ne zavarjon, szerintem simán leszel még 185-190 magas is, a fiúk 15 éves kor után nyúlnak meg. De ha nem, az sem baj.

2017. aug. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Lililili16 ***** válasza:

Ez egyáltalán nem gáz inkább aranyos:Degyébként én sem csókolóztam soha és kapcsolatom sem volt eddig a magasságoddal semmi gond sokan vagyunk alacsony lányok például én is a 160 cm-mel akiknek az alacsonyabb fiuk jönnek be :D

16/L

2017. aug. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Nyugi, én 18 vagyok és még nem csókolóztam, és ismerek még valakit aki hasonló cipőben jár. Majd lesz valahogy. Annyi dolgon stresszelhetek, ezen már nincs kedvem. Mellesleg az nem baj, ha alacsony vagy, nőni fogsz még, a 170 meg nem olyan kevés, én 157 vagyok és sose zavart, ha egy fiú alacsony, nálam úgyis magasabb.

18/l

2017. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!