Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jó lenne ezzel a szöveggel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne ezzel a szöveggel odamenni a lányhoz?

Figyelt kérdés

Olyan két hete láttam egy lányt mikor néztem ő is többször felém pillantott egyszer mintha egy szerény kis mosolyt is láttam volna rajta.Megvártam amíg egyedül marad és akkor kicsit közelebb mentem mintha a hirdetőtáblán olvasgatnék valamit és rá is köszöntem,aranyos volt mert fogadta. Holnap valószínűleg megint van esély arra hogy találkozzuk szerintetek mit szólna ha úgy mennék oda hozzá, hogy Szia, valahol már mintha találkoztunk volna,ismerős vagy nekem.

16/F


2017. aug. 13. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó:) Sok sikert!
2017. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
45%
Ne mondd ezt neki mert ő pontosan tudja hogy tudod hogy ki ő és csak hülyének fog nézni.Inkább csak köszönj kérdezd meg a nevét
2017. aug. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindent bele tesó! (Légy bátor és menni fog)
2017. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz szoveg. Marmint nem nyomulos de latszik hogy probalkozol! En szoritok:)
2017. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Sulek Péter válasza:
Szerintem is jó jumoros nyitás
2017. aug. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tökösen tesó:D
2017. aug. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!