Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt mondta, hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta, hogy tetszem neki, de nem vállal fel. Miért? Hol így viselkedett, hol úgy.

Figyelt kérdés

Tavaly találkoztunk egy táborban, aztán egy évig emaileztünk, most megint találkoztunk ugyan ebben a táborban.

Emailben azt írta, hogy tetszem neki, de a táborban nem vállalt fel. Vagyis hol így viselkedett, hol úgy.

Az első nap mindenhol együtt voltunk, hoztam neki ajándékot, ő is hozott nekem,( Ő egy ezüst nyakláncot, egy hőre színváltoztatós gyűrűt, amire rá volt írva, hogy best friends, és egy madaras, matricás könyvet, mert nagyon szeretem a madarakat).Második nap megkérdezte őt egy csaj, hogy tetszem-e neki. Ő azt mondta, hogy igen, de utána minden megváltozott.

Amikor kettesben voltunk, akkor olyan volt mint tavaly, közvetlen barátságos, felszabadult, vidám, beszédes.

Amikor megjelentek a többiek, akkor visszafogottabb volt, amikor meg megjelentek a fiú haverjai, akkor mintha nem is léteztem volna. Néha egyenesen került is. Amikor kirándulásnál mentünk, akkor mellé mentem, és egyszerre haladtunk egymás mellett, elhaladtunk a haverjai előtt, és kezdtem megörülni, mert nem szakadt le, de amikor legelőre értünk oldalra pillantottam, és amikor megint oda néztem volna ahol Ő állt, akkor már ott sem volt. Vissza ment a haverjai körébe. Nagyon rosszul esett. Nem követtem őt, mert láthatóan került. Mivel én vagyok a lány nem az én dolgom utána szaladgálni, úgy gondoltam, ha szeret odajön hozzám. Szerdán és csütörtökön is busszal voltunk kirándulni, de egyszer sem hívott oda, hogy üljek mellé. Pedig mindketten egyedül ültünk. Mondjuk csütörtökön egy szafari buszhoz hasonló buszon mentünk pár km-t, be a hortobágyi vadasparkba, és ott annyi hely volt ahány ember és még lett volna nekem 3-4 hely, de ő odahívott maga mellé, visszafele azért nem ott ültem, mert előttem ült le oda egy csaj. A hortobágyi halastavaknál

oda-vissza kisvasút volt, és ott se hívott magához.


Ugyanekkor ahányszor valamit adtam neki, vagy Ő adott nekem,( Pl.: sótartó) mindig megérintett. Mivel egy tanya mellett van a tábor, és a tanya is a táborhoz tartozik, csomó trapéz alakban rakott,4-5 emeletes széna körbála volt felállítva, mindig azokra másztunk fel, és feltudtam volna magamtól is mászni, de mindig megfogta a kezem, és felhúzott magához, hiába mondtam néha, hogy most egyedül másznék fel, mert a végén még azt hiszik a többiek, hogy egyedül nem tudok, akkor is mindig segített. Előadások, és étkezések alatt sokszor szemeztünk 3-4 mp-eket,és csak engem engedett fel az ágyára stb...

Kapott egy új telefont, és elkértem a számát, és végül megadta, de előtte ( lehet, hogy csak viccből) megjegyezte, hogy nem adja meg, mert folyton zaklatnám.


Szóval fogalmam sincs, mit akar, miért viselkedett így.

Az őszi szünetben elvileg megint találkozok vele, és még 5 régi táborossal.

Kérlek segítsetek, és nagyon-nagyon bocsi a hosszú levélért, de ha nem írok le mindent, nem tudtok reálisan véleményt mondani.

Ő 12/F Én 12/L

Kérlek az életkor miatt ne írjatok kommenteket.



2017. aug. 21. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert gyerek. Ahogy te is. Ilyenkor a haverok körében még ciki, hogy van barátnő vagy lányokkal foglalkozik. Ennyire egyszerű. Éretlen még a gondolkodása.
2017. aug. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megnyugtató, mert mindig ezen agyaltam, és már minden rosszra gondoltam, hogy miért ilyen. :D
2017. aug. 21. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!