Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz összejönni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz összejönni egy olyan lánnyal aki még a 14-et sem töltötte be? 18/F

Figyelt kérdés
Nagyon szerelmes belém, és ő is tetszik nekem, belsőleg nagyon érett,a külsőről meg ne is beszéljünk, de elég hülyén jönne ki ha összejönnénk, a korkülönbség miatt sokan csesztetnének is miatta. A jogi részéről meg ugye ne is beszéljünk, mert ez elég keményen pedofíliának számít ha jól tudom.
2017. aug. 24. 16:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem pedofília, hanem "szexuális visszaélés". Válassz idősebb lányt, vagy várj 2-3 évet!
2017. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen,szerintem ne:/
2017. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gáz
2017. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5 ev ebben a korosztalyban eleg nagy kulonbseg.
2017. aug. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%
A Kolompárnak igaza van, de csak abban az esetben ha megdu... öhm ha lefekszel vele. De gondolom azzal legalább vártok míg 14 lesz..:D Gáznak nem tudom mennyire gáz, engem speciel nem nagyo nérdekel ki-kivel van együtt. Szóval ti érzitek, ha viszont szereted őt akkor hajrá, ebben az esetben ne foglalkozzatok másokkal..
2017. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Barátnőm 12 évesen jött össze egy 18 éves fiúval.

De, hogy a 18 éves fiú eszében mi járhatott... arra kíváncsi lennék.

(Barátnőm még nem volt annyira érett, ahogy te írod.)

2017. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz. Főleg a fiú részéről.
2017. aug. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Nem gáz! Ha igazán szereted akkor vársz rá ameddig csak kell. Elméletileg jártok, viszont gyakorlatilag nem. Majd csak akkor mind kettő ha hajlandó vagy várni rá. Ha már bele tudtál szeretni akkor várni is tudsz.
2017. aug. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
13 évesen egy lány nem tud olyat nyújtani, amire egy 18 éves fiúnak szüksége van... ha érted, hogy értem, úgy is. Ne nyúlj hozzá. Csak ne. Durva.
2017. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem magaddal szúrnál ki de nagyon durván ha összejönnél vele. Szexuális téren egyáltalán nem helyes, a lány szüleivel is gondok lennének szerintem, a te szüleid is furán néznének, a környezeted is furán nézne.

Bitang szerelmes vagy, vagy pedig csak tetszik?

Akárhogy is, én nem mennék bele ilyenbe.

2017. aug. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!