Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elhagytam a barátnőm csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagytam a barátnőm csak mert mások véleményével foglalkoztam. Hogy szerezem vissza? Mit csináljak? Nagyon szeretem

Figyelt kérdés

Sziasztok, kérlek segítsetek.Tegnap találkoztam a barátnőmmel akivel 6 hónapja vagyok együtt. A lány 17 éves én 23. Előttem még nem volt senkije. De a barátaim azt mondják h a lány nem hozzám való, meg nem kell nekem az ilyen kedves, jó szívű, őszinte szűz kislány. És inkább élvezem az életem úgymond a rossz lányokkal. Soha nem kér tőlem semmit, nem kér drága ajándékokat, vagy h vigyem bárhová is. Csak annyit kért tőlem mindig hogy legyek vele őszinte és szeresem. Bármit el tudtam neki mindig mondani, és mindig meg hallgatott. Viszont sex nélkül tényleg nehéz, de ő azt mondta hogy nem áll rá még készen, és ha igazán szeretem tudok várni. Ma elmentem hozzá és elmondtam neki hogy nekem ez nem megy tovább. Aztán nagyon könnyes lett a szeme. Fel álltam az ágyról ott akartam hagyni, aztán térdre borult, meg fogta a kezem és kérte hogy ne hagyjam el, meg hogy ősszintén tiszta szívééből szeret, és nem tenne soha olyat amivel ártana nekem, így meg kérte hogy mondjam el hogy miért akarom ilyen hirtelen el hagyni. De én el rántottam tőle a kezem, és ott hagytam. Aztán sírva utánam ordította hogy gyűlöl és hogy soha többé nem akar látni, meg hogy mind végig ki használtam.

Mit csináljak? nagyon meg bántam hogy ilyen aljas módon ott hagytam, rá jöttem hogy ő a mindenem és nélküle nem megy.


23/F



2017. aug. 29. 09:16
1 2 3 4
 1/32 DollarDog ***** válasza:
100%

Előbb kellett volna gondolkodni,nem utólag!

Nem sok esélyed van visszaszerezni mert szépen összetörted drága barátnőd szívét! Csak azért mert kanos voltál :D


De hogy segítsek is. Hívd el valahova "beszéljük meg" címszó alatt! Beszéld meg vele hogy hülye voltál és nagyon sajnálod! Ha nincs minden veszve, már pedig nincs, akkor belemegy abba hogy újra kezdjétek! Legközelebb pedig, gondolkozz!

2017. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Csodálatos barátaid vannak, hallgass a szavukra továbbra is és azt a normális, rendes lányt meg hagyd békén.

Ha képes voltál a barátaidra hallgatni ebben a kérdésben, akkor nem szereted eléggé és akkor minek a kapcsolat vele vagy ennyire befolyásolható vagy és akkor semmilyen lány nem való neked egyelőre.

2017. aug. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

Nem tudok neki írni mert felfuggesztette a facebook fiokjat. A telefonja pedig ki van kapcsolva.

Annyira hianyzik, mindig mondta nekem ha mentem valahova h vigyazak magamra. Mindent el tudtam neki mondani, mindig meg hallgatot es tanacsot is addot. Nagyon nagyon belem szeretet.

Amugy nagyon gyonyoru lany, olyan mas mint a tobbi. Ma visszont a barataim hivnak buliba esste, keritetek csajt is ejszakara,szeritetrk menjek? Azt ugysem tudna meg a baratnom. De nelkule nekem nagyon rossz. Kerlek irjatok sokkan, fogalmam sincs mit kenne tennem.

2017. aug. 29. 11:06
 4/32 anonim ***** válasza:
75%

Én is hallgattam a barátomra és szakítottam a lánnyal. Ismét megköszönhetem neki hogy azt mondta szakítsak vele. Nem szerettem a lányt csak nem tudtam magamnak bevallani.:/


Ha még fontos vagy neki akkor van még esélyed vissza szerezni.

2017. aug. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem életed legrosszabb húzása lesz, ha lefekszel azzal a lánnyal. Ha igazán szereted a lányt, nem teszed ezt meg vele. Ezek előbb utóbb kiderülnek, a barátnőd helyében pedig nem lennék akkor.

Most komolyan? Kanos voltál, azért szakítottál vele? A haverjaid pedig nem normálisak ha támogatnak abban,hogy kidobd azt a lányt akit szeretsz.

Jó tanács: Ha vissza akarod szerezni, ne feküdj le más lánnyal, csak hogy csillapítsd a vágyad aztán meg visszakéredzkedj a volt barátnődhöz. Tudom, cölibátus meg minden, de ha igazán szereted a lány, vársz.

2017. aug. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, mármint a bulibeli lánnyal ha lefekszel.
2017. aug. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Rendben nem fekszem le a lanyal. De a barataim azt mondtak jol tettem. Meg hogy egy ilyen tapasztalatlan lanyal igysem jo a sex, meg hogy azok a lanyok sokkaljobbak akik a buliban vannak.

Amugy a noverem baratja azt mondta hogy egy ilyen lanyert mas tuzbe tenne a kezet. Es hogy egy idiota vagyok es nem erdemlem meg a lanyt. De tenyleg szeretem, egesz esste ra gondoltam, borzalmasan hianyzik.

2017. aug. 29. 11:44
 8/32 A kérdező kommentje:
Mit csonáljak akkor? Fiúk és lányok is írjanak, nagyon meg köszöném
2017. aug. 29. 11:53
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Nincs veszve az ügy, és igaza van annak a csajnak, összetehetnéd a kezeidet, hogy találtál egy rendes lányt, aki nem fekszik össze fűvel-fával. Azon, hogy tapasztalatlan, te könnyen változtathatsz (;) ), persze ha eljön az ideje, és tudsz várni. Elmondhatnád a lánynak, hogy nagyon sajnálod és szeretnéd újrakezdeni, mert őrülten szereted és egy hülye voltál. És nem csak a szex létezik, ott a petting is, ami neked is én neki is megfelelő lehet ha még nem áll rá készen. Beszélgessetek erről, nem gáz. Persze csak akkor ha már megint együtt vagytok. Nem illik rögtön ezzel kezdeni miután így kidobtad.

Szurkolok nektek, és többet ne legyél ekkora segg. ;)

2017. aug. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Rendben, de hogy beszéljek vele? Nem tudom fel hivni mert tegnap óta ki van kapcsolva a telefonja, facebookon meg nem tudok írni nek mert felfuggesztette. Annyira sajnalom hogy ilyet tettem vele. Egyszer kepes lettem volna kenyszeriteni az egeszre annyira be voltam indulva. De amugy tenyleg olyan artatlan nem mernem meg tenni. Tegnap ota faj a szivem hogy ugy ott hagytam mi kozben ő a földön terdepelve sirt. Meg az ajtot is be csapatam mikor ki mentem.

Hogy nezek ezek utan a szemebe?

2017. aug. 29. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!