Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, hogy ne gondoljak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne gondoljak rá folyton?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Van egy fiú,akibe elképesztően szerelmes vagyok,de ez főleg az elmúlt hetekben mutatkozott meg nagyon. Igazából több éve szeretem,de mostanság...folyton rá gondolok. Tegnap este még vele is álmodtam. Komolyan,egész nap ő jár a fejemben. Tudtok valami tanácsot adni,hogy valahogyan eltereljem róla a figyelmem? :) Megköszönném. :)

Ui.: Írni nem szeretnék neki,mert nem teljesen tudom,hogy mit is érez irántam,nem szeretném bevallani neki még...egyelőre várok. (De most nem is ezen van a hangsúly.)


2017. szept. 3. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolj rám.
2017. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Képzeld el, milyen volt amikor ő még nem volt. Akkor nem gondoltál rá, és teljesen jól elvoltál magadban nélküle.

Próbáld felidézni azokat az érzéseket, és képzeld el hogy ő most sincs. Mit csinálnál, mire gondolnál ha ő most sem lenne?

2017. szept. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Kezdeményeztél már? Küldtél neki jeleket? (mosolyogni, szemezni, stb)

Ja és szoktatok beszélni?

2017. szept. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3-as válaszoló: Szia! Igen,próbáltam apróbb jeleket küldeni,de lehet nem voltam elég világos.:\ Amikor voltak közös óráink,akkor szinte mindig húztuk egymás agyát poénból,beszélgettünk is,igen. :D
2017. szept. 3. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!