Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mivan? Help me

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mivan? Help me

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon nagyon tetszik de csak a nevét tudom taxizik es ha megyek valahova vele szoktam menni és mindig mellé ülök.Azt vettem észre hogy ha kiszállok a kocsiból néz és akárhanyszor lát mindig hosszabb ideig néz engem.Nagyon tetszik de nem tudom hogy közelitsek felé hogy adhatnám a tudtára hogy bejön. közösségi oldalon bejeloltem de sajnos nagyon ritkan van Fenn. Ha mellette fogok ismét ülni miket tudnék csinalni esetleg valami aranyos köszönés honnan tudhatom ha bejövök neki.Életkorât sem tudom de olyan 24 körüli. Köszönöm elore:)

#autó #fiú #busz #szerelem #taxi #tetszés #tetszik #koszonom elore #otletek.
2017. szept. 3. 19:45
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Most komolyan senki nem ír,😭😭
2017. szept. 3. 20:34
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem ertem most o taxi sofor? Es mindig ot hivod hogy menjen erted ?

Es te hany eves vagy?

2017. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Neem hanem a fötéren állnak a taxik es amikor Ott áll akkor mindig vele megyek es mellé ülök.
2017. szept. 3. 20:43
 4/12 A kérdező kommentje:

Es igen taxi sofor.

16 eves vagyok

2017. szept. 3. 20:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Jo sokat koltessz akkor:D hat figyi nem akarlak elkeseriteni de nem hiszem hogy egy 24 eves sracnak felkelti a figyelmet egy 16eves....neharagudj
2017. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem haragszom csak olyan fura hogy állandôan néz utánam Meg a szemébe nézek is nem fordul El hanem szemez velem. kerlek irjatok ötleteket mit tudnék csinalni / mondani a taxiban
2017. szept. 3. 21:04
 7/12 A kérdező kommentje:
És* bocsanat a hibákért telefonról írok
2017. szept. 3. 21:05
 8/12 A kérdező kommentje:
Amúgy nem drága Az it:D
2017. szept. 3. 21:06
 9/12 A kérdező kommentje:
Út* 😭😂😂
2017. szept. 3. 21:06
 10/12 anonim válasza:
Hát mivel elég fiatal vagy hozzá képest, így még ha kapcsolat nem is lehet belőle, de szerintem beszélgethetsz vele. Legalább jobban megismered:) Ha meg mindig mellette ülsz, akkor nem is szoktatok beszélgetni?
2017. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!