Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha az a srac aki tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az a srac aki tetszik elsetal elottem es utana visszanez az jelent valamit?

Figyelt kérdés

Konkretan az volt hogy baratnommel a sparban voltunk es bejott az a srac is a haverjaval aki bejonn nekem. Elmentek elottunk es mielott bement volna az egyik sorba visszanezett.

Jelenthet ez valamit?

Vagy csak az en agyszulemenyem az hogy van jelentese?

Amugy az is benne van a pakliban hogy nem engem nezett hanem a baratnomet. Nagyon kozel alltunk egymashoz es nem lehet eldonteni pontosan.


2017. szept. 5. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül jelenti azt hogy azért nézett, lehet hogy azért nézett mert teis nézted.
2017. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem, mint minden fiú, minden korabeli lányt megnéz így. Szóval ne erre alapozz. Ettől függetlenül kezdeményezz felé, ha tetszik neked és akarsz tőle valamit. Azt majd kiderül.
2017. szept. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akartam mar kezdemenyzni, de odamenni hozza beszelgetni nem merek meg sosincs egyedul. Messengeren meg olyan es az annyira nem jo nem?
2017. szept. 5. 19:10
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarok itt rossz érzéseket kelteni, mert korántsem biztos, de valóban lehet, hogy a barátnődet nézte meg. De ha nem adott jeleket neki, akkor csak annyi, hogy szépnek találja őt, de NEM SZERELMES BELÉ. Viszont mivel közel állatok, te is lehettel az, akit megnézett.


Ezen kívül volna par kérdésem/tanácsom/mittudomen.


Mikor találkoztatok a Sparban, (akár erősen) méregetett téged, vagy csak úgy rádnézett? Ha méregetett, mielőtt elment, és aztán megfordult utánad, azt jelenti valószínűleg, hogy csinosnak talál teged. Ami nem egyenlő azzal, hogy szerelmes beléd, bár lehetséges. De annyi biztos, hogy érdekesnek talál teged, es ha tényleg szep vagy, akkor minden bizonnyal csinosnak tart.


Ha biztosan teged nézett meg, nyugodtan kezdj el vele beszélgetni valamikor, mikor kettesben vagytok. Például ha van egy dolgozat, utana megkerdezheted, hogy neki hogy ment, elmeselheted, hogy neked hogy ment, szerinted nehéz volt, stb.


Ezen kívül ne félj megdicserni ot! Jólesik mindenkinek, ha dicsérik. Főleg az, ha azt dicserik rajta/benne, ami szerinte hátrány a számára. Pl ha nem erőssége a rajz, es rajzórán epp beadjatok a munkát, kérdezd meg, hogy ment. "Borzasztó lett..." Mire te mondd azt, hogy neked tetszik. Igy tudat alatt szimpatikusabb leszel neki mar itt is.


Van új tanarotok? "Neked szimpatikus az új tanár? Nekem..."


Témához illően kérdezz tőle bátran!


Fent van valamelyik közösségi oldalon? Likeold a képeit! Igy is tudat alatt szimpibb leszel neki! Van állata? Tett ki róla kepet? Írd le kommentbe, hogy "tok aranyos, mi a neve?"!


Remelem segítettem, sok szerencsét kívánok! Írj nyugodtan, ha bármi kerdes felmerül! ;)

2017. szept. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!