Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kinek van igaza?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van igaza?

Figyelt kérdés
24 eves vagyok a barátnőm 18. És sokszor akar elmenni a barataival( akik fiuk vagy csak egyyel kettesbe) beszelgetni vagy szórakozni és engem sose hív és akarhanyszor mondom neki hogy miert nem mehetek én is vele mindig azt mondja hogy mer szeretne kicsit nelkulem is lenni mivel minden percbe együtt vagyunk kivéve ha esetleg o iskolában en meg dolgozom. De en nagyon szeretem es szeretnek minden percben vele lenni. Meg még azt is szokta mondani hogy attol meg hogy nekem nincs semmi haverom se senkim o miert ne mehetne el az o spanjaival de nem értem en miért ne mehetnék vele. Vagy miert nem mutatja be nekem őket. De en ha nagyritkan elmegyek a ket lany haverommal talalkozni akkor egybol hivom. Eszembe se jutna hogy nem jöhet. És mindig ezen vitatkozunk.
2017. szept. 6. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A barátnődnek.
2017. szept. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szeraf45 válasza:
Egyszerűen ilyen a személyisége. Nézőpont kérdése, hogy kinek van igaza. Szerintem egyikőtöknek sem és egyben mindkettőtöknek. Nem illik össze a gondolkodásotok vagy csupán a céljaitok saját magatok szórakoztatása szempontjából. A lényeg, hogy fogadd el a lányt és bízzál benne, ezeket a felesleges vitákat mellőzzétek és ne hagyd hogy az ilyen szituációk bármi féltékenységet vagy apró kényelmetlenséget okozzonak benned mert az meglátszik a tudat alatti viselkedésedben amit a barátnőd szintén tudat alatt érzékel és az semmi jóra nem vezet. Megpróbáltam érthető lenni. 😁
2017. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2017. szept. 6. 21:13
 4/4 anonim ***** válasza:

A barátnőd rakta föl az ő verzióját tegnap erről a sztoriról :D https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__szerelem..


Amúgy egyikőtöknek se. Egyrész persze, nem szabad állandóan a másikon lógni, meg mindenkinek kell az egyedül/haverokkal külön töltött idő. Ugyanakkor az sem normális, ha a páromat nem mutatom be a barátaimnak, és nem törekszem rá, hogy jó legyen a viszony köztük.

2017. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!