Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti milyen jelekből...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti milyen jelekből vágjátok rögtön, hogy bejöttök egy lánynak?

Figyelt kérdés

2017. szept. 14. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem beszéltünk korábban, ls odajön hozzám beszélgetni, és ha az ürügy valami aprság is, de hosszas beszélgetés lesz belőle.


Szemembe néz, én is az övébe, nem fordul el, hanem mosolyog


Ha egy barátnője elmondja nekem.


Ha flörtöl amikor beszélgetünk, és a haját is túrkálja a kezével.


Ha buliban odajön mellém, és a szemembe nézve táncol mellettem.

2017. szept. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

Elpírul, zavarban van, a fejét leszegezi majd elvörösödik. Nézi és mindig mosolyog. Amikor zavarban van nem bír egy helyben állni, elmegy másfelé. Nálam ezek.


20/F

2017. szept. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtöknek, amúgy én vagyok a lány és tetszik egy fiú.

Kb ilyesmi jeleket adok: mosolygok, mindig próbálok beszélgetni vele orosz óra előtt és után(heti 3) és föcin is, mert mellette ülök. Megkínálom kajával(tudja, hogy a kaja a mindenem). Sokat mosolygok rá. Minden szünetben őt nézem egy párszor. Ha csinál valami kedveset, akkor mosolyogva megköszönöm. Ha zsepit kér, elsőként nyúlok a táskámba, hogy adjak neki.

Kémia plusz órára is jelentkeztem, hogy vele lehessek még egy órát(meg azért is, mert szeretem a kémiát, és orvos szeretnék majd lenni).

Meg, ha ülök mellette, mindig felé fordulok, meg tükörreflex(ha egyikünk csinál valamit, a másik is csinálja).

2017. szept. 14. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Én mindig haveroktól tudtam meg, hogy tetszem egy lánynak :/
2017. szept. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
76%
Lenyeli.
2018. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!