Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bejövök ennek a srácnak?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök ennek a srácnak? (Biszex kérdés)

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác a suliban, aki nekem bejön (alapból a lányok jönnek be, kivétel ő) Szembelógós, emo haja van, és emo, de hallgat rock zenét, meg volt már neki barátnője is. Régebben próbált heccelni (suliban kiderült hogy minimum biszex vagyok, bár ezt én tagadom), de mostanában elég sokat néz engem, énis őt. Volt olyan, hogy amikor mögöttem ült, finoman a cipőjével piszkálta a sarkam, én meg megmerevedetten ültem a székemben, aztán párszor kérdezett valamit (ugy hogy addig kb másfél évig nem is beszéltem vele).

2017. szept. 14. 17:50
 1/3 A kérdező kommentje:
Ő 19/F, én 18/F
2017. szept. 14. 17:53
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, emosoknál gyakori (no offense), viszont mielőtt bármit csinálnál ismerd meg, nem tudhatod, hogy nem élne e vissza az információval, ha ő mégsem az. :)
2017. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Lehetséges, hogy szimpatizál veled. Azóta alakult valami? :) Igazából azt mondják, hogy a fiúk így is kifejezik a szeretetüket, de erre te jobban tudnál válaszolni, mert csak bele kell gondolnod, hogy te mit csinálnál ebben a helyzetben. :)

15l

2018. jan. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!