Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis segítséget kérni. Nem tudom,barátság vagy egy kicsit több. Szóval van egy fiú aki , reggelente mikor meglát, mindig mosolyogva jön oda köszönni. Szinte minden nap rámír valami sulis dologgal kapcsolatban. Sok időt tölt a társaságomban és valamelyik nap volt egy pillanat amikor pár másodpercig a szemembe nézve halványan mosolygott. Már egyszer elhívott kutyátsétáltatni is. Amikor nem voltam suliban, érdeklődött, hogy mi volt az oka. És ezek nem nagy dolgok tudom, és ezért kérek egy kis segítséget, hogy szerintetek ez mi lehet? De a többi fiú osztálytársam is csinál pár dolgot ezek közül szóval lehet, hogy ez csak szimpla barátság? Kérlek segítsetek.
2017. szept. 15. 20:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Tuti nem vagy közömbös neki! :)
2017. szept. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!