Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az baj ha sokkal fiatalabbnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj ha sokkal fiatalabbnak nézek ki a koromnál?

Figyelt kérdés

Ez néha hátráltat is a csajozásban,hiszen nem vesznek komolyan engem!:(

14/F


2017. szept. 16. 12:58
 1/4 anonim válasza:
Nem feltétlen baj, csak sok az idősebbekhez vonzódó lány, na náluk nem nagyon lesz esélyed. Viszont lányban is vannak olyanok, mint te... Szóval szerintem ne parázz :D Élvezd az életet, legyél laza, úgy is akad majd elég csaj, mert Mo.-n durva többségben vannak a lányok... xD
2017. szept. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:

17 éves vagyok, a vállaim olyan szélesek mint egy velem egykorú lánynak. Arcszőrzetem már kezd alakulni, de még mindig csak szálakban van, nem túl férfias. Volt általános iskolás osztálytársaim közül jó páran már sokkal férfiasabb testalkattal bírnak, én meg.. hát majd beérek (ahogyan te is befogsz). Ezzel semmi baj nincsen. Nézz körül az utcán néha, nem csak mi ketten rendelkezünk még gyerek testalkattal. Btw utálom a vállaimat, de kénytelen vagyok elviselni, és ha hiszed ha nem, de ilyen "gyerekes" testalkattal is lehet barátnőt szerezni, nekem is sikerült 2 éve. Rengeteg hasonló kortársunk van aki ugyan úgy néz ki mint mi, még is nagyon szép és értelmes barátnőik vannak.


Ha nagyon zavar a testalkatod esetleg kezdj el edzeni, én is azt teszem. De nem fogsz egész életedbe így kinézni, semmi okod szomorúnak lenni. :D

2017. szept. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Most még ez probléma, de 10-20 év múlva örülni fogsz neki!:)
2017. szept. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A #3-as válaszolónak igaza van :D

35-40 éves korban nagyon nagy előny lesz ha fiatalabbnak tűnsz a korodnál és jól tartod magad 😃

2017. szept. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!