Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 12-13 éve szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

12-13 éve szerelmes vagyok belé, pedig már nem is beszélünk. Ez normális? 17/L

Figyelt kérdés

A volt szomszédomról lenne szó.

Kiskorunkban együtt nőttem fel a fiúval, úgy rémlik egészen kicsiként is szerettem, még óvodában. Akkor viszonzott volt, gyártottunk egymásnak apró ajándékokat, arcrapuszi is volt.

Jött az általános iskola, egy osztályba kerültünk, a jó kapcdolat megmaradt, sokáig padtársak voltunk és sulin kívül is terveztünk programokat... Egészen 4. osztályig. Akkor ugyanis elköltöztek a városba, 20 km-rel arrébb. Nagyon elkeseredtem, ő iskolátváltott, és csak néhanapján tudtunk találkozni amikor a szülők jónak láttak összehozni egy kis kertipartit vagy hasonló közös programot.

Végül a kapcsolat nagyon halványodott, közösségi oldalaink nem voltak ahol beszélhettünk volna. Egészen 8.-ig, akkor felregisztráltam magam facebookra, hosszasan beszélgettünk, és megemlítette, hogy lett egy barátnője. Én nem törtem össze, örültem az örömének.

Gimnáziumba mentem, abba (nem miatta) amely közvetlen az övék mellett van helyileg, a belvárosban. Nap mint nap látom távolról, integetünk egymásnak ha kölcsönöd az észrevétel és ennyi. Szoktam látni a barátnőjével (nem tudom, hogy ez a régről fentnaradt-e), nagyon aranyos páros.

De egyszerűen felemészt, még mindig nagyon szeretem, nap mint nap rá gondolok, a torkomba ugrik a szívem ha meglátom. Ahelyett hogy halvànyodnának az érzelmeim, csak fokozódnak iránta. Teljesen az ideálom. Komolyan, a vesztem lesz már ez. Ki lehet vernem a fejemből?



2017. szept. 17. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Még nem voltál szerelmes.
2017. szept. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, hogy tájékoztatsz saját magamról. Miket meg nem tudhatok.. mesélj még kérlek
2017. szept. 17. 14:58
 3/5 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem még most sem késő cselekedned. Téged gondolom sokkal régebb óta ismer, mint a jelenlegi barátnőjét. Mondd el neki, hogy mit érzel iránta, akár személyesen, akár írásban, ahogy neked kényelmesebb. Jobb ha ezt minél előbb megléped, különben csak tovább fogod emészteni magad, hogy mi lenne ha... Hátha megváltoznak majd a srác érzései és végül téged választ. :) 17/L
2017. szept. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

3-as, te mekkora egy szemét vagy, már ne is haragudj... Hadd ne kelljen elemeznem, hogy miért. Köszönöm!


Kérdező! Én azt ajánlom, hogy vedd fel vele a kapcsolatot, mondjuk Facebookon, hozd vissza a régi társalgásokat, mert csak úgy. Érdekel téged, hogy mi van vele, ezzel az indokkal írsz neki. És utána fenntartjátok. Aztán idővel, ha szóba kerül ez a barátnő ügy és neki van valakije, akkor hagyod. Ha esetleg szétmennek, akkor viszont ne várj, akkor csapj le rá és mondj el neki mindent, mondd el neki, hogy mit érzel. Ennyit tehetsz. Sok sikert és kitartást! :)


Ja, és Red Vixenre se hallgass, mert az sem normális. Még régen privátban váltottunk néhány szót, aztán igen erősen tündérmesében él. Szóval ne lepődj meg az ilyen megnyilvánulásain, mint amilyet írt is az első kommentjében. :D

2017. szept. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Én azt javaslom, hogy egy kicsit azért légy taktikás! Ne azt mondd hogy 13 éve imádod, hanemhogy mennyire örültél volna régebben hogyha összejöttetekvolna! És ha rákérdez hogy már nem? Akkor tudod mondani hogy pudding próbája az evés! Ezek után már nem kell mondanod semmit. Ha hidegen hagyod, nem kell megalázkodnod, és ha bejössz neki nyertél!
2018. okt. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!