Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöhetnék össze vele?

Figyelt kérdés

Tetszik az egyik lány a suliból, 1 évvel vagyok idősebb nála. Köszönő viszonyban vagyunk. Amikor látjuk egymást egyből köszönünk név szerint is töbször. Már nem tudom az okát de valamiért az osztálytársai is sokszor köszönnek nekem.

Néhány osztálytársamhoz is eljutott a hír sajnos, hogy tetszik nekem. És suli után akartam volna beszélni a lánnyal és néhány osztálytársammal voltam és az egyik fölkiabál hogy menjünk inen xy egyedül akar lenni biztos. Erre nagyon elbántorodtam vagy nem tudom hogy írjam le és rá se mertem nézni a lányra elmentem gyorsan. De utána is köszöntünk egymásnak. Anyira lehetetlennek tűnik de szerintetek hogy írjak rá?


2017. szept. 23. 22:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Szólítsd le suli után.
2017. szept. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!