Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan valljak szerelmet az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan valljak szerelmet az exemnek? (Valószínűleg ő is engem szeret)

Figyelt kérdés

Én voltam a szakítófél. Nagyon össze voltam zavarodva, nem voltam biztos az erzeseimben iránta, es szakitottam. De aztán rájöttem, hogy nem lett volna szabad, csakhogy addigra barátnője lett. Szerintem csak gyorsan egy kapcsolatba akart menekülni, mert meg mindig szeretett engem, de nem akartam a boldogságuk útjába állni. Szépen lassan elfelejtettem őt, de most ujra szerelmes vagyok bele...


Arra gondoltam, hogy vagy üzenetben vagy személyesen ezt mondanám neki: "Figyelj... Gondolkodtam, es szerintem baromi hulye dolog volt szakítani veled. Hatalmas ökör voltam, amiért megtettem... Ne haragudj. Kérlek, ne haragudj rám. Össze voltam zavarodva. A múltkorival eljátszottam nálad az esélyem vagy meg van remény szamunkra? Gondolom tudod, mire szeretnek kilyukadni... De ha nem a valasz, ne érezd rosszul magad, kérlek, csak mondd ki, es nem fogom többé felhozni, rendben?"


Ez milyen lenne? Ötletek, hogy mit csiszoljak rajta? Esetleg saját gondolatok?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2017. szept. 25. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:

A "....ne haragudj. Kérlek ne haragudj rám" rész nem kell oda.

A "Gondolom tudod, mire szeretnék kilyukadni,de ha nem a válasz, ne érezd rosszul magad, kérlek, csak mondd ki, és nem fogom többé felhozni, rendben?" rész sem kell szerintem.

2017. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tehát kapcsolata van? AKkor miért akarsz belerondítani? Elvileg szereted, tehát a boldogsága a legfontosabb neked. Vagy csak akkor, ha veled van?
2017. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 Bocs, az kimaradt, hogy mar szakítottak


Kosz a válaszokat :)

2017. szept. 25. 19:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben viszont ez túlságosan önostorozó.

Nyilván volt oka a szakításnak, szóval nem úgy kell az újrakezdést indítani, hogy lemész kutyába előtte. Egy olyan nőben nincs mit tisztelni. Szóval felejtsd el az esdeklést és önostorozást, a lehető legegyszerűbb módon vedd fel a kapcsolatot. Szia, gondoltam írok mert eszembe jutottál, stb.

2017. szept. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!