Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért fáj ennyire, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ennyire, hogy nincsen senkim? Pontosabban miért fáj?

Figyelt kérdés
Szeretném valakivel megosztani mindenemet. Nem csak a sexre gondolok. Hanem beszélgetni, kitárlkozni, nemérezni egyedül magamat. Sőt meglepetést szerezni valakinek. A legrosszabb ,hogy mivel nincs senki egyszerűen ösztönösen már vágyom egy bizonyos lány után. Maximum fellángolás vagy álom, de mégis nagyon rossz, hogy nemtudok mit kezdeni az érzéssel.

2017. szept. 29. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Gondolom mivel mindenhol azt látod hogy ki kivel van és mennyire szeretik egymást
2017. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegény te, teljesen egy korábbi öngamam látom benned. Akkor még én is írtam ki kérdéseket, hogy nekem mennyire rossz, és, miért nekem jutott ez a sors. Mára megváltoztam. Még mindig magányos vagyok, de már nem a kérdésektől fogom a csodát várni, mert nem segítenek. Jobb nekem ettől nem lesz. Meg kellene keresnem a tökeimet és bátran ismerkednem bárhol. Ezt tanácsolom minden magamfajtának.
2017. szept. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Képzelj el egy embert.

Meglát egy tortát ami más valakié, és finoman eszi.

Ez az ember eddig boldog volt, de mivel látta hogy másnak van egy tortája, ezért neki is kell, és azt hiszi a torta teheti őt boldogabbá. Elképzeli, hogy a torta nélkül ő már nem boldog, és csak ez teheti boldoggá, és szenved amiért nincs meg a tortája.


Ez van veled. Azt hiszed hogy neked szükséged van valakire ahhoz hogy boldog legyél, ezért szenvedsz amiért nincs senkid.

2017. szept. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már több mint 5 éve ugyanolyan helyzetben vagyok mint te most. Ez idő alatt nagyon sokat gondolkoztam azon a kérdésen amit kiírtál, végül arra jutottam, hogy talán azért fáj mert bármit átélsz, mindjárt az az embernek az első gondolata hogy megossza valakivel akiről tudod hogy érdekli az életed minden mozzanata, hiszen mit érnek az élmények ha nincs kivel megoszd. És természetesen egy fiúnak akárhogy is, és akárki akármit is mond, kell egy lány vagy ha lány vagy akkor fiú aki a lelki társa és aki kiegészíti őt. Mindenkinek kell egy társ, ha egyedül vagy érzel egy kitöltetlen űrt és ez lelki fájdalmakkal járhat ha nem tudod elnyomni.
2017. szept. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 éves srác vagyok. Őszontén a trotás hasonlat jó volt. Bár nem amiatt van ez teljesen mert másnak van. (Bár egyértelműen is közre játszik ez is) inkább csak tényleg az ,hogy nincs kivel leülnöm beszélgetni. Mindent megosztani. És utánna őt meghalgatni. Fura :/ mint ha egyszerre vágynék egy teherre és segítségre
2017. szept. 29. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!