Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy adjam egy fiú tudtára,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adjam egy fiú tudtára, hogy tetszik nekem? 17/l

Figyelt kérdés
Nem akarom kerek perec megmondani neki hogy : "figyu nagyon bejössz stb.." inkább elintézném hogy rájöjjön magától. Facen nem akarok ráirni, szerintem az ciki. Hogyan tudassam vele hogy mit érzek? Szerintem lenne esélyem nála.

2017. okt. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Xd nem is lány lennél

beszélgess vele , mosolyogj rá, stb.

2017. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A fiúnak kell meg tenni az első lépéseket, de ha a fiú " nyuszi" akkor viszont neked kellene a kezedbe venni a dolgokat :) Szerintem egyáltalán nem "ciki" rá írni facen... Nekem pl tök jól esik ha az a lány rám ír aki tetszik, és persze ez kölcsönös is.
2017. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá. Amikor beszélgettek nézz a szemébe és mosolyogj. Kezdeményezz beszélgetést.
2017. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy suliba jártok: akkor mosolyogj rá, köszönj neki, szemezz vele


ha nem: akkor vagy beszélgetsz vele, vagy írsz facen


És egyáltalán nem ciki ráírni facen, sőt én örülnék, ha rám irna egy csaj! :)

2017. okt. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

istenem, erről annyira a "kérdezd meg tőle hogy tetszem e neki, de úgy, hogy ne tudja meg hogy én kérdezem" jutott eszembe :D ez a mi tipikus logikánk :D

mosolyogj rá, nézz hosszú ideig a szemébe, de facen is lehet valami jó kis ürügyet keresni, amivel nem kínos, hogy random írsz neki :) ha van közös érdeklődési pont, vagy tudod, hogy ott lesz valami rendezvényen a városban, menj el te is, az már csak feltűnik neki, hogy mindenhol megjelensz, ahol ő, és majd elgondolkodik, hogy mi a szitu! :)

2017. okt. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!