Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hány évesen volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen volt az első kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Hány évesek voltatok, mikor először volt barátotok/barátnőtök? (A "komolytalan" gyerekszerelmek is jöhetnek! :)) És mennyi idősen volt az első csókotok? És mikor voltatok először szerelmesek (akár viszonzatlanul)?

Köszi a válaszokat



2017. okt. 1. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
17, ha nem lett volna csók, nem is tekinteném ilyen kapcsolatnak... Nem tudom, hogy voltam-e szerelmes, nem teljesen világos számomra, hogy az mit jelent. Viszont határozottan szeretem a páromat, olyan régen, hogy már a kapcsolat is tinikorú, mi már rég nem. Az elején kicsit más volt, ez nem meglepő, de rózsaszínű ködök meg lepkék sosem voltak. Nem is tuti, hogy én képes vagyok olyanra, de ez nem baj.
2017. okt. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

13-14 évesen voltam fülig szerelmes egy lányba,egész nap rá gondoltam,kísérgettem haza,a semmiből megéreztém a haja illatát,pillangók a hasba stb.

Ez viszonzatlan volt.

Barátnőm elsőre 16 évesen lett(sajnos)

A második is 16 évesen

És most vagyok 16 :D

19.-én leszek 17.

2017. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
négy nappal a 18. születésnapom előtt, az első csók pedig a születésnapomon volt.
2017. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ketri ***** válasza:
Az első csók 14 evesen mondhatni. De így utólag nem igazán nevezném annak. 15 évesen volt az első tényleges csók. Aztán 16 éves bőven elmúltam akivel 1év és 3hónapig tartott a kapcsolatom. :)
2017. okt. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Első szerelem talán általánosban, első csók 15 évesen, első kapcsolat 16.
2017. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sosem volt, és sosem lesz barátnőm sajnos.

18/F

2017. okt. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatom még nem volt.

Az oviban egy fiú szerelmes volt belém, én akkor ezt nem tudtam, csak utólag vettem észre.

Csók se volt még:(

Először 13 évesen voltam szerelmes.

2017. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt ,,barátom" 10-11 éves korom között, hivatalosan 1 hónapot voltunk együtt, de csók nem volt, mondjuk lehetett volna, egyszer megpróbáltuk volna, de én ellenálltam és nem lett második próba.

Először szerelmes 7-13 éves koromig voltam az óvodai legjobb barátomba, aki egész ovi alatt szerelmes volt belém, de én akkor nem éreztem semmit, aztán én lettem belé plátói szerelmes 6 évre, szóval patthelyzet volt.

1. csók: ha a szájra puszit annak vesszük, akkor talán 8-10 éves voltam és valamelyik rokonnal persze nem szándékosan(hanem véletlen kicsit odébb ment)volt.

De egyébként még nem csókolóztam.

15/L

2017. okt. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
13 évesen megtetszett egy fiú az osztályból. 14 évesen már szerelmes voltam belé. Nem sokkal később kiderült, hogy tetszem neki. Most 16 éves vagyok, még mindig találkozom vele rendszeresen, és még mindig megvan a "kémia" köztünk, ha rajtam múlna, már rég járnánk. Ebből kiindulva első csók sem volt még...
2017. okt. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!