Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki hogy mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki hogy mit érzek iránta?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok és szerelmes vagyok egy velem egy idős lányal. Nem tudom hogy mondjam elneki hogy mennyire szeretem tudnátok segíteni?

2017. okt. 9. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Először szerintem valahogy tudd meg,hogy ő mit érez irántad. Valamennyire érezned kell a jeleket vagy hogy mire mi a reakciója. Pl. szívesen beszélget-e veled és sokat mosolyog veled stb. Ha szabad az út,akkor egyszerűen mondd ki,hogy jól érzed magad veled.
2017. okt. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
szerintem 14 évesen még felesleges csajozni inkább a sulira kéne hajtani mert azon sok minden múlik de gondolom ezt szüleid is mondják... ha tényleg annyira tetszik akkor csak mond el nekimit érzel persze diszkréten. Suli szünetben odamész hozzá félrehivod és elmondod neki.sokkal jobb személyesen. bár 14 évesen ugyis az lesz az első dolga hogy megy a barátnőihez és kivesézik a dolgod. de aki mer az nyer.
2017. okt. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még irjatok légyszives!
2017. okt. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!