Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap buliban voltam egy lánnyal, sokat ivott ezért vigyáztam rá mikor többi haverunk ott hagyta, beszélgettünk és le kapott, utána kézen fogva mentünk, párszor még meg csókolt és hozzám bújt. Most nem tudom, hogy miről beszélgessünk neten, hogy írjak rá vagy hogy egyáltalán hogy viselledjek, nagyon kínosnak érzem pedig nem kéne.

2017. okt. 15. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezed meg tőle mi a helyzet,hogy van,mi jót csinál,aztán említsd meg neki,hogy neked jó volt vele tegnap! Aztán majd adja magát a dolog!
2017. okt. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!