Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány aki nagyon bejön...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon bejön de egyszerűen félek elmondani neki hogy bejön. Hogy lehetne legyőzni a félelmemet?

Figyelt kérdés

Szeretek egy lányt aki az évfolyamtársam(sajnos) és nem merem elmondani neki még szóba állni sem mernék vele mert annyira félek... az osztálytársaim sajnos cikiznek vele... Minden nap mihelyst meglátom összezavarodok és nem tudok beszélni.. :C Mit tudnék tenni hogy ezeket elkerüljem?

12/F



2017. okt. 18. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nőj fel a barátnőzéshez!
2017. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem egy rövid vagy kicsit hosszú kapcsolat jól jönne.. Szerintem fel vagyok nőve annyira hogy koromhoz megfelelő kapcsolatot teremtsek
2017. okt. 18. 16:50
 3/6 anonim válasza:

Mindig köszönj neki ("Szia <a lány neve>") (ha társaságban van: "Szia <a lány neve>, sziasztok!"), ha észreveszi, hogy ő az első akinek köszönsz, vagy őrá nézel rá először, ha olyan teremben vagy, ahol más is ott van, érteni fogja a helyzetet. (szerintem) Mindig mosolyogj rá, észre fogja venni. ;) A cikizésről pedig: Irigyek, mert szerintük van rá esély, hogy annak a lánynak is szimpatikus legyél. És őróluk ez nem elmondható. (gondolom)

Hogyan tudod elkerülni? Gondolj erre: Lehet, hogy a lány is ezt érzi és ha veled kell beszélnie, stb. És azt honnan tudod, hogy őt nem cikizik ilyenekkel? :D

2017. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Édi vagy :)


Es második valaszolonak igaza van. Plusz mosolyogj ra sokat, ha teheted, szemezz vele! Másokkal ne törődj!

2017. nov. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi amit írtatok, nem akartam kiemelni a kérdést... A lány akit szerettem egy bunkó... Hagyom is békén, fgazdageés elkényeztetett.. Nem kell nekem ilyen.. Van sok lány még az univerzumban aki kedves és normális.. Amit írtatok fel fogom használni a következő lánynál is ígérem :)
2017. nov. 4. 08:02
 6/6 A kérdező kommentje:
**elcseztem ott a mondatot. Hagyom is békén mert gazdag és elkényeztetett azt kap meg amit csak akar..
2017. nov. 4. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!