Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy bízzon bennem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy bízzon bennem és kedveljen?

Figyelt kérdés

van egy lány akibe szerelmes vagyok elmondtam neki hogy szerelmes vagyok belé de ő lepattintott mert nem mer bennem megbízni pedig alig ismer. (14 évesek vagyunk)

mit tegyek hogy megbízzon bennem és hogy kedveljen?



2017. okt. 20. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki nyalókát
2017. okt. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első, elsőre még ne :3
2017. okt. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először en ismerkedtem volna vele a helyedben, majd ha mar egy kisse ismeritek egymast es nem valtoztak az erzeseid, utana kozoltem volna csak vele.


Kisse lehet ramenos voltal.

Ha ujra próbálkozol azt mond neki hogy beszélgetni, megismerni szeretnéd.


Ja, es lehetőleg élőben kezdemenyezz, ne online.

2017. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

" ő lepattintott mert nem mer bennem megbízni pedig alig ismer"

Egyértelmű lepattintott, hiszen alig ismer. A bizalom hosszú idő után alakul ki nem pedig mert veszel neki mondjuk egy csokit és megosztod vele hogy hol tartod otthon a dugi cigit (csak egy példa).

Kedveskedj és keresd a társaságát és majd kialakul, de sajnos úgy érzem te már rohannál és ezzel lehet el fogod cseszni.

2017. okt. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy korábban csalódott valakiben, ezért nem mer bízni más srácban se. (Nekem is volt ilyen időszakom.) De mindenképpen igazuk van, akik azt mondják, hogy ez így túl rámenős volt. Először ismerjétek meg egymást rendesen, csak lehet hogy már megijesztetted szegényt :/ De ne add még fel, ismerkedjetek.
2017. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!