Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondtam neki messengeren...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondtam neki messengeren mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van,hogy az osztályomból tetszik egy lány és mivel én most hetedikes vagyok és két év múlva kb. ballagunk és nem akartam eldobninezt a lehetőséget ezért elmondtam neki üzenetben és szerintem ezt rosszul tettem,de nem tudom,kezdem az elejétől:Én eleve nem vagyok nagyon társasági srác na meg nem is nagyon népszerű az osztályban,de mostanában ez kezd enyhülni.A lány igazából különbözik tőlem de ez nem zavar.Szóval elmondtam nekiőhogy mit érzek iránta és azt mondta,hogy ok és én ekkornegy
2017. okt. 20. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
várj, lehet hogy idő kell neki. vagy most fog felfigyelni rád. :)
2017. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!