Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy kezdjek vele beszélgetni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

Tizennégy éves vagyok, még sosem volt barátom, nem sietek sehova. De most nagyon megtetszett egy fiú. Nem is igazán a külseje, hanem úgy a személyisége. Csendesebb, tudomásom szerint fogathajtózik hobbiszinten, szóval nem egy nagyképű focista, mint a legtöbb korombeli fiú. Én is lovagolok, szerintem azért is szimpatikus, mert nem sok lovas fiút ismerek. Bejelöljem facebookon? És ha visszajelöl hogyan tovább? Mindennap egy vonattal járunk.


A másik kérdésem kissé másról szólna. Na hát van egy olyan 6-8 kiló feleslegem, ami nagyon zavar, de egyszerűen nem tudom leadni. Régebben tizet sikerült leadnom, de utána megállt, már vagy egy éve. Igen, kissé túlsúlyos voltam. Na a lényeg, hogy titeket fiúkat, ez mennyire zavar? A hasam lapos, a plusz a combomon és a fenekemen van, amit aránytalanul nagynak érzek. Lehet ezen valahogy segíteni?


[link]


Ilyesmi alakom van, csak vastagabb a combom.


2017. okt. 21. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok fiú,de van akinek kifejezetten bejön az ilyen alak :)

A fiút szerintem pedig jelöld be aztán próbálj neki élőben jeleket adni.

2017. okt. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Stark2000 ***** válasza:
A testalkatra szívesen válaszolok, véleményem szerint nincsen ezzel baj.
2017. okt. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha ilyen alakom lenne,nincs vele semmi gond.A fiút meg jelöld be,és próbálj a fogathajtásról vagy a lovakról kérdezni elsősorban,aztán ki tudja Sokat nem veszíthetsz
2017. okt. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!