Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Észrevett, vagy csak épp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Észrevett, vagy csak épp felém nézett?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akibe szerelmes vagyok. Persze próbálok neki adni jeleket hogy bejön, pl sokszor nézem ha elmegyek mellette. Észrevettem hogy ő is rámnézett már párszor ami jól esett. De lehet hogy csak épp felém bambult vagy valami. Hogyan kelthetném fel még jobban a figyelmét?

17L, 18F



2017. okt. 22. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak simán köszönj neki elsősorban.
2017. okt. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Ennél jobban sehogy. Ennyi pont elég egy lánytól. Innentől kezdve az ő térfelén a labda. Ha gyáva, akkor jobban jársz nélküle.
2017. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amúgy 17 évesen illene már a szerelem fogalmát értelmezni. És a szerelem nagyon nem azt jelenti,hogy tetszik valaki és nézed. A szerelem ennél sokkal-sokkal több, majd megtapasztalod. Ez csak tetszés.
2017. okt. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, hidd el tudom hogy ez szerelem, attól hogy csak ennyit írtam le bőven többet érzek iránta mint szimpla tetszés.

#2 mi van akkor ha a fiúnak nem jövök be, és csak épp felém bambult? Akkor várhatok a semmire.

2017. okt. 22. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
#4.: Mi alapján vagy szerelmes? NEm is ismered. A külsejébe. Á-á. Az igazi szerelem nem a külsőségekről szól. Beleszeretni valakinek a belső tulajdonságába-az egész lényébe szeret. Az varázsol(hat) el, a jelleme, a viselkedése, a lelke. De egy jó külső kevés egy szerelemhez. Tapasztald meg.
2017. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem csak külsőség alapján. Viselkedés és belső alapján is ismerem kicsit.
2017. okt. 23. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!