Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes egyáltalán bármit is...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egyáltalán bármit is csinálni?

Figyelt kérdés
Hát,nem is tudom. Van egy györnyörű lány,sajnos az osztálytársam,és nagyon egyáltalán nemérdekelt,mert mindenkinek tetszett,engem meg annyira nem érdekelt,sőt,egyáltalán,mert nem ismertem egyáltalán. A baj,hogy talán pont ezért valahogy jóban lettünk,mert sosem nyomultam meg nemérdekelt,meg rá se néztem,de nyilván amint picit több időt eltöltöttem vele,nagyon megszerettem,túlságosan is. Szinte biztos vagyok benne hogy frendzón,de akkor is,nem tudok mit kezdeni a helyzettel. Elbűvöl,teljesen más az egész világ amikor vele vagyok,de tudom hogy eseélytelen. Mit csináljak?

2017. okt. 23. 19:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést a fogalmazásért,filmnézés közben írtam.
2017. okt. 23. 20:04
 2/3 anonim ***** válasza:
kapcsold ki a filmet
2017. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
XD
2017. okt. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!