Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy tetszem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy tetszem e neki? Hogy kerüljem el a barátzónát? Ötletek miket lehet csinálni egy randin?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal tegnap voltam randizni és hát mondhatom minden jól alakult.Beültünk meleg helyre,iszogattunk,aztán elmentünk sétálni, leültünk padra,engedte hogy ölelgessem, hozzám bújt.Fényképezkedtünk, engedte hogy fogjam a kezét hosszú ideig(melegítettem a kezét mert hideg volt :D) Ma este lesz a második randink.Ötletek?
2017. okt. 31. 11:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tegnap volt az első randi és ma lesz a második, akkor biztos, hogy bejössz neki, az nem kérdés. :D

Gondolom most mindenhol hideg van az országban, szóval ha este taliztok üljetek be esetleg valahová, ha nem szeretnél egy kis pénzt költeni, akkor sétáljatok egyet a városban, csak ne fagyjatok meg :D Bár romantikus összebújni a hidegben, de ez a lánytól függ, mit szeretne. :) Esetleg kérdezd meg, vagy vázolj fel neki több lehetőséget programnak. :)

2017. okt. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl? Mondjatok ötleteket programnak (ha valami mem jutna eszembe) :D
2017. okt. 31. 13:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Sétálás a városban. Vagy hívd meg egy kávézóba forrócsokira.
2017. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Barátzónát úgy, hogy nem vagy TÚL kedves!


Kedves vagy, de nem egy bátortalan "lovag", aki annyit csinál, hogy néha félénken megdicséri (elég gázul), meg az ajtót nyitogatja előtte.


Legyél kicsit pimasz, odaszúrhatsz neki, ne félj, hanem hitesd el magaddal, hogy a dumáddal, és a külső,belső tulajdonságaiddal biztos hogy magadba bolondítod, és úgy menj el a talira.

2017. okt. 31. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen nem vagyok mindig kedves,szoktam szivatni neha (udvarlaskeppen) aztan jokat rohogunk :D
2017. okt. 31. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!