Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit csináljak? Mi ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Mi ez?

Figyelt kérdés
Úgx kezdődött,hogy együtt voltunk,többször dzakítottunk és nyáron egxszer végleg. Nem nagyon kedveli itthon senki a srácot. Anya miatt le is kellett tiltanom de tovább beszélgetünk máshol...utoljára szeptemberben látott 2 percre mert összefutottunk elötte meg 4 hónapig nem találkozzunk.,,nem engedik itthon hogx kapcsolatot tartsak fent vele még csak barátként sem. Viszont bizalmasabban kezdtünk beszélni egxmással és bevallotta hogx még mindig szeret de én 800km-re vagyok tőle ezert nem lenne ertelme osszejonni...de azt mondta h ha lenne valakije es azt mondanam jomjunk ossze mindemt dobna és uozzám jönne. Azt mondta még mindig szeret és én vagyok neki az igazi...de nem is beszélhetek vele igazábol es en is szeretem még...ez a vallomás tök hirtelen jott de elotte onaookig tervezte és zavarta amikor massal voltam és most kedves velem és képeket küld....mit csináljak? Elnézest a helyesirasi hibakert es a fogalmazásert..☺

2017. nov. 1. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Megzavarodtam. Hagyad a srácot. Szakítotok majd újra össze jöttök majd megint szakítás és még 800km az is utban van. Felesleges egymás agyát húzni és időt fecsérelni.
2017. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, ha nyáron végleg szakítottatok, akkor...

Ha nem lenne értelme összejönni, akkor...

Szerintem hagyd, ez "csak" romantika.

nem minden szót tudtam értelmezni :-)

2017. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!