Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Jéghokis fiúk nektek mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jéghokis fiúk nektek mennyire jönnek be a korcsolyázó lányok?

Figyelt kérdés

Gondolok arra h műkorcsolya,jégtánc

17L



2017. nov. 5. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon
2017. nov. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Bár sérülés miatt abbahagytam pár éve a jégkorongot, de sosem jelentett előnyt nálam ha valaki műkörcsolyázik. Sosem vonzott különösebben. Inkább kézilabda, röplabda ha sport szerint kell választani, de nyilván így ezt nem lehet megmondani.

22F

2017. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Itt csak zsebhokis fiúk vannak, jéghokisok nem.
2017. nov. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy haverom aki jégkorongozik és a barátnője nem korcsolyázik semmilyen formában, sztem nincs összefüggés. 14/F
2017. nov. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a pasim jégkorongozik, én jégre állni nem bírok,mert elesek, de előttem kavart szinkron korisokkal
2017. nov. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek alapbol is a jegkoris csajok. azok a ruhak meg a testuk.. tiszta erotika az egesz! neha csak ezert marad ott a tekintetem a sport tv-n. :p
2018. jan. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!