Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan jöjjek be neki, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan jöjjek be neki, hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 12 éves vagyok és segítséget szeretnék kérni!

Nem tudom hogy hogyan jöjjek be egy lánynak. Egyébként iskolatársam, ráadásul osztálytársam is!



2017. nov. 11. 09:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy van-e erre időd vagy pénzed de en úgy csináltam/csinálom mindig hogy elhivom mekibe,es ott meg dumaltok ilyenek és minden jon sorjában..

15/F

2017. nov. 11. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen, nem mondasz hülyeséget, nem rossz ötlet a mekis dolog.

De szerintem az egy kicsit erős kezdés.

2017. nov. 11. 09:50
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha tetszik ez làny nem értek, hogy miért korai elh8vni valahová de ha korai akkor menj és beszélgessünk vele.
2017. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lehet ráveszem magamat, és elhívom valahova! De szerintetek nem fognak ki cikizni a suliba?
2017. nov. 11. 16:17
 5/12 anonim ***** válasza:
Miért cikiznének azért, hogy találkozol valakivel?
2017. nov. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, csak volt már az egyik barátommal hogy kicikizték! Még egy pár ötletet tudtok mondani?
2017. nov. 11. 17:35
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudtok még egy pár ilyen ötletet?
2017. nov. 12. 08:45
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy szép séta a Duna parton,vagy egy szép helyen azon belül ahol laksz is jó.

Viszont 12 vagy,ilyenkor gyakran éretlenek ezért LEHET hogy cikiznének de ahogy megszerzed a csajt irigykedni fognak. :)

2017. nov. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

Te tulok vagy tetszel neki vagy nem. Eroszakkal nem lehet elerni...12 evesen maradj a fenekeden. Biciklizz focizz filmezz stb. Kell neked a csalódás? Arra r@ersz


Es tűnj el a net elől mert buta felnőtt lesz belőled

2017. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én lányként chateltem a fiúval és rengeteget beszélgettem vele most ott tartunk h minden titkat tudom es nagyon joba vagyunk
2017. dec. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!