Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom szertni a barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom szertni a barátnőm. Help. Pls?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy már most 5hónapja vagyunk eggyüt de nem érzem hogy szeretném.. De meg akarom szertni mindennél jobban is, de nem megy, azt tudom hogy ő szeret és ezért azt hazudom neki hogy szeretem. Nem tudom mit tegyek mert ha meg nélküle vagyok akkor meg rossz lehet szeretem egy kicsit de nemhiszem.. mit tegyek hogy tudnám megszeretni? Ő az első barátnőm.. 17f

2017. nov. 11. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is fogod tudni. Ne hülyítsd tovább szegényt, mert nem ezt érdemli.
2017. nov. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A szeretetet nem lehet irányítani, ha 5 hónap után is csak annyi van benned hogy "rossz lehet" nélküle, akkor nem őt szereted hanem a tényt hogy valakivel kapcsolatban vagy. Szerintem szakíts vele, és valaki olyat keress, akivel nem kell erőlködnöd hogy megszeresd.

Első barátnő, tudom hogy nehéz ilyenkor szakítani, de nem csak neked, neki is jobb lesz ha szétmentek. Ha nem szereted őt ennyi idő után sem, szerintem nincs sok értelme szenvedni, ő is jobban jár, ha valaki olyannal jön majd össze aki szereti őt igazán, meg te is, ha találsz valaki mást később.

Egyébként minél később derül ez ki, annál nagyobb fájdalmat okozol a lánynak, ne légy önző, ha tényleg nem megy, ne álltasd.

2017. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szeretet nem olyan, mint mondjuk a töri, hogy meg tudod tanulni... Érezni kell.

Azért durva, hogy 5 hónap alatt nem sikerült, szerintem inkább szakíts. Keress egy másik lányt. Megértem, hogy nehéz lesz a szakítás, de az nem kapcsolat, ha csak az egyik fél érez valamit a másik iránt:)

2017. nov. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát már nem fogom érőltetni sokáig.. adik neki egy két hetet hátha de má csak kezd elegem lenni néha má csak idegesít.. Ha rossz lesz hát rossz..
2017. nov. 11. 20:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!