Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez jó ötlet hogy ugyanazzal a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó ötlet hogy ugyanazzal a busszal megyek haza mint ő? (többi lent)

Figyelt kérdés
az van, hogy nagyon tetszik 1 fiú.és igazából ugy döntöttem hogy azzal a busszal én is haza amelyikke ő is mindennap jár haza a suliból!csak azt tervezem hogy áthívom hozzánk az egyik barátnőmet és azt mondom neki hogy menjünk haza azzal a busszal mer igazából azzal is haza lehet menni hozzánk csak ő messzebb lakik és véletlenül idézőjel be véletlenül tovább megyünk a busszal mint kéne és amikor leszáll én is leszállok meg a barátnőm is a buszról csak én már idegesen hogy véletlenül tovább mentünk és megkérdezem tőle hogy hogy fogok most hazajutni melyik busz visz majd haza ez jó terv? 13/L

2017. nov. 17. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
jajj bocsi elég hibásan irtam és nem olvastam át előre is köszi a válaszokat
2017. nov. 17. 15:48
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
gagyi ötlet de sebaj. eszedhez mérem
2017. nov. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem vagyok hülye akkor mi a jobb ötlet
2017. nov. 17. 16:15
 4/6 anonim válasza:
55%
Szia ☺ Szerintem jó ötlet lenne, de az is elég lenne ha akarod hogy kisebb jeleket adsz neki hogy bejön. Pl: szemezgetsz vele, vagy esetleg a buszos ötlet mellett lehetne még hogy a folyosón véletlen elejted a könyveid vagy pár papírt amikor szembejön veled. Ha jól nevelt és kedves akkor segít felszedni és elkezdhetsz egy beszélgetést 😀 13/L ha akarod akkor írhatsz privibe is mert velem is ugyan ez van 😂 (tetszik egy 1 évvel idősebb srác, csak nem tudom hogy mit tegyek, hogyan vegyen észre)
2017. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem egyszerűen ülj mellé. Ha ott a barátnőd, és sokan ülnek fent, akkor könnyű dolgod van, mert a barátnőd odaül a srác előtt vagy mögött ülő mellé, te pedig a srác mellé.
2017. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ok köszi az ötletet
2017. nov. 19. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!