Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes lenne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ezzel a csajjal újra megpróbálni? (oda-vissza leírom ő meg én pozitív-negatív tetteit, erényeit is)

Figyelt kérdés

Na szóval, nem is tudom, nem szeretek nagyon én csajokkal ismerkedni, nem is foglalkozom ezzel a témával, de családi ismerősi körön belül alakult valami köztünk, aztán hónapok óta semmi.

Pár hete viszont elkezdtünk barátilag beszélgetni újra...és holnap Budapesten találkozunk is családi dolgok miatt szintén (nem rokon)


ÉN:

-mialatt köztünk alakult valami én állandóan bezavartam egy másik lány miatt, akit előtte szerettem meg és az a lány elutasított, viszont én sokáig még ragaszkodtam hozzá (ez a veszély szerencsére már elmúlt) XDDD

-túlzottan magányos vagyok, mondjuk ő is

-túlzottan kritikus voltam


de Ő:

-adott is rá okot, lévén nem szeret takarítani és el van nagyon kényeztetve, bár ebben állítólag most fejlődött, sőt holnapra még csokitortát is süt.

-szóval én anno emiatt hagytam vele abba, de alapvetően igen rendes lány, mert nem iszik meg cigizik és nem ilyen műkörmös típus, inkább csak mindent megkap fajta

-szeret sokat olvasni, küldött is egy képet amint a fák alatt olvas a levelek között

(itt kicsit összeszorult a szívem)


Lehet ebből még valami ha nagyon úgy váltunk el még a nyáron, hogy szidtuk egymást??

Vagy csak barátság marad?


2017. nov. 17. 19:04
 1/1 CFB ***** válasza:

Ha többet akarsz tőle, mint barátság, lehet hogy több lesz. De ha nem akarsz és nem is teszel érte, akkor tuti, hogy nem lesz.

Bocsi, de arra kaptál választ, amit kérdeztél.

2017. nov. 18. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!