Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megtudnatok mondani, hogy ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudnatok mondani, hogy ez nagyon értelmetlen hülyeség amin gondolkozok és nincs alapja?

Figyelt kérdés

Van barátom több mint két éve tényleg nagyon szeretem és én vele akarok lenni. De most ilyen fura gondolatoktol stresszelek, hogy nehogy másba legyek szerelmes attól mert barátkozok fiúkkal mert én nem akarok mással lenni. De ugye ha másba lennék szerelmes és nem szeretném a párom azt egyértelműen érezném ugye? Meg akkor nem akarnék a barátommal lenni és nem stresszelnek ezen? Hogyan tegyem helyre az érzéseim? Én csak a barátomat akarom más nem érdekel úgy

Az baj, ha más is szimpatikus de nem akarok tőle semmit csak barát ?


2017. nov. 22. 07:19
 1/6 A kérdező kommentje:
Eddig nem gondolkoztam ilyeneken de mióta kicsit magam alatt vagyok ettől is elkezdtem felni mert félek hogy a barátom már nem akar velem lenni
2017. nov. 22. 07:26
 2/6 anonim ***** válasza:
Jesszus mennyi vagy 15?
2017. nov. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt gondolom nem a korom a lényeg, hanem, hogy tényleg ez a probléma emészt és reméltem, hogy valaki tud segíteni.
2017. nov. 22. 08:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha másba beleszeretsz akkor el fog múlni mert akkor már le fogod szarni a mostani pasid. Ez simán bekövetkezhet mert mindenkinél van jobb.
2017. nov. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Én eleve azt nem értem, hogy minek kell direkt barátkozni, ismerkedni más fiúkkal???

Van barátom. Nem találkozgatok, beszélgetek másokkal.

Vannak barátaim, velük nyilván beszélek, találkozok. De nem keresek új ismeretségeket.

2017. nov. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amíg igazán szereted nem fogsz “elcsábulni” csak akkor fogsz ha már kiábrándulsz.
2017. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!