Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudna egy lány kezdeménye...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudna egy lány kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 30. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyog, szemez, beszélgetést kezdeményez.
2017. nov. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
21%
Ritka taszító,ha egy lány nyomul,úgyhogy inkább hagyd.
2017. nov. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
#2 Nyomulás nélkül is lehet kezdeményezni, a kettő nem ugyanaz. Ezzel a logikával már akkor a férfiak se lépjenek, mert az is legalább annyira taszító tud lenni, mintha egy lány csinálná ezt. Én személy szerint nem teszek különbséget a két nem közt, ha kezdeményezésről van szó. Normális kereteken belül maradva tegyünk azért, hogy felfigyeljen ránk a másik, ha nem szeretnénk, hogy valaki más csapjon le a kiszemeltünkre. Nem fogok várni a sült galambra, csak mert nő vagyok.
2017. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%

#3: ÉS ha más lecsap a kiszemeltedre, összedől a világ???

Nem szeretem a pasizós lányokat, bocs.

Hidd el, ha tetszel valakinek, akkor felfigyel rád. Ha nem akkor pedig nem.

Hihetetlen,hogy a férfi nem idáig jutott, hogy a lányoknak kell kezdeményezni. Szerintem a belépő az egy párkapcsolathoz, ha a srácnak legalább van annyi töke,hogy kezdeményez. Én is voltam puhapöts, ne tudd meg, mennyire bánom, de megérdemeltem.

2017. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy sziával már próbálkoztál? Csodákra képes.
2017. nov. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj, kezdeményezz beszélgetést, azzal nem tévedhetsz. :D
2017. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2017. nov. 30. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy
2017. nov. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Az egyik volt barátnőm kezdeményezett vagy nyitott felém elsőként és nem én felé.


Igazából csak annyi volt, hogy mellém ült köszönt és kérdezett valami nem túl lényeges általános dolgot kedvesen. Azt hiszem, hogy én is ugyan arra az előadásra várok-e mint Ő.

Ebből egyből tudtam, hogy szeretne velem megismerkedni és utána már persze én keresetem többet őt.


24/F

2017. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!