Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy csókoljam meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csókoljam meg?

Figyelt kérdés
Egy lány osztalytársam nagyon tetszik. Nagyon jóban vagyunk. Mindíg ölelketünk, sok időt töltünk ketten (a suliban). Nagyon tetszik nekem, és meg szeretném csókolni. Azt hozzáteszem hogy még soha nem csókolóztam, és ő sem. Egyszer csak úgy megkérdeztem hogy mi lenne ha valamelyik jó barátja megcsókolná. Nem mondott rá semmi negatívat. Csak azt hogy meglepődne, meg elpirulna, meg lefagyna meg ilyeneket. Egyszer volt egy közeli pillanat amikor úgy jött össze hogy ő a falnak hattal allt, én meg előtte, és a szemembe nézett és elmosolyodott. És mi van ilyenkor. Odafut egy hülyegyerek és tönkrevag mindent. Na mindegy. Hogy tudnám megcsókolni?

2017. dec. 1. 22:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd kérdező, először is, ki kell zárni azokat a mindenben ottlévő hülye gyerekeket, akik a mások magánügyeibe keresgélnek, sajnos énis ismerek egyet, és már kezd elegem lenni, de mindegy. A lényeg az, hogy menjetek el kettesbe valahova, hívd el.
2017. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi!
2017. dec. 1. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Majd megírod, higy mi lett a vége? :)
2017. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Persze
2017. dec. 2. 20:37
 5/14 anonim válasza:
na?! lett valami belőle? :D
2017. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Lett valami? 🤭😃
2018. jan. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Na ez mostmár engem is érdekelne, de valószínűleg azért nem írt még semmit, mert még nem történt semmi.
2018. jan. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De történt. És le is fogom írni.
2018. febr. 1. 19:54
 9/14 anonim ***** válasza:
Ja, csak nem nekünk, úgy látszik.
2018. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
:(
2018. febr. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!