Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18 éves lány vagyok és reményt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány vagyok és reménytelenül belebolondultam egy 15 éves fiúba. (valószínűleg 1 hónapja töltötte a 16-ot, de ez közel sem biztos, mert lehet, hogy csak most lett 15) Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 3 éve, osztálytársam. Nem működnek a dolgok egy éve, én mindent megteszek érte, próbálom menteni a menthetőt, de annyira sznob lett, hogy fel sem akar már vállalni, mert szerinte nem vagyok elég menő. Szóval nem túl jó a kapcsolatunk, viszont még nem akartam elhagyni, mert mégiscsak szeretem. Néhány napja volt a szalagavató utáni after party-nk és ez a 15 éves fiú, aki egyébként a mi sulinkba jár és 9.-es, eljött a haverjaival. Sokszor összenéztünk, míg végül a barátnőim odalöktek hozzá, mondván, hogy magamtól sosem mertem volna beszélni vele. Táncoltunk, és elég hamar felforrósodott a levegő, mert pár perc elteltével már hevesen csókoloztunk. Egyrészt bűntudatom van a barátom miatt, pedig őt nem is érdekli mit tettünk, másrészt meg egyáltalán nem sajnálom, mert végre észrevett. Már fél éve kinéztem magamnak, de nem mertem lépni. Azóta csak bejelöltük egymást, meg néha egymásra nézünk suliba. Annyira nem tudom mihez kezdjek. Én szeretnék tőle többet, ráadásul a barátommal is húzós határidőn belül vége lesz, mert már nem bírom tovább a megaláztatást. Utána megpróbálhatnám a fiatalabbal? Nagyon gáz lenne szerintetek? A vonzódás egyértelműen meg volt mindkettőnk részéről, főleg mivel ő csókolt meg és nem is egyszer, de nem tudom mit várhatok egy 9.-estől. Nyilván nem komoly kapcsolatot, de szeretném megismerni és elmélyíteni a kapcsolatunkat, viszont félek, hogy őt ez elijesztené. Annyira zavarba hoz, hogy ránézni sem nagyon merek, nem hogy beszélni vele. Mit tanácsoltok?
2017. dec. 8. 08:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Először magadban/magad körül kéne rendbe tenni a dolgokat, mert az nem normális hogy egyik sorban leírod hogy "nem működnek a dolgok egy éve" aztán "mert mégiscsak szeretem". Ráadásként közlöd "nem bírom tovább a megaláztatást". Ameddig nem tudod lezárni ezt a >szenvedésnek< nevezhető kapcsolatot, addig ne bonyolítsd tovább a dolgokat...
2017. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szerintem ne nagyon koncentrálj az újra, míg a régit nem zárod le. Nagyon fiatal vagy, megérted majd, miért szánalmas dolog ez a menő-nem menő dolog. Gyerekeknél ez a módi. Majd kinövi - vagy nem.


Kérd ki magadnak ezt a megaláztatást. Egy éve ezt képes vagy nyelni??? Zárd ezt le mihamarabb. Ha egy fiatalabb fiúval ismerkedsz, majd elgondolkodik a menőségen...mennyire fontos menőzni. Ha egy jóval fiatalabb fiú "boldoggá" tud téged tenni, elsüllyed majd szégyenében, na az milyen megalázó lesz neki! De ne ez legyen a cél - hanem az, hogy jól érezd magad kortól-nemtől függetlenül.


Szóval szakíts, és nyiss az új fiú felé. Jogod van boldognak lenni!

2017. dec. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!