Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha még mindig szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Normális ha még mindig szeretem?

Figyelt kérdés
5 hónapja utasitott el egy fiú, mert neki akkor egy másik lány tetszett. Hiába tudom, hogy van nagyon sok rossz tulajdonsága én nem birom őt kiverni a fejemből, ha ránézek nem jut eszembe más csak a szép dolgok meg hogy istenem de jól néz ki. Egy suliba járunk,és minden nap látjuk egymást.Annyira megromlott köztünk a kapcsolat hogy már köszönőviszonyban se vagyunk.Mit tegyek? Hogy lehetne őt elfelejteni?

2017. dec. 10. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálod helyrehozni vele a kapcsolatodat? Vagy nem is szeretnéd? Csak elfelejteni? Ne arra koncentrálj, hogy Őt elfelejtsd, hanem keress valaki mást, és rá irányítsd a figyelmedet, ezáltal megoldva az elsőt.
2017. dec. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!

Hát az a helyzet hogy a mi kapcsolatunk szerintem már helyrehozhatatlan.Barátságot ajánlott mikor elutasitott de mondtam akkor hogy hagyjuk inkább ne beszéljünk most egy kis ideig aztán akartam békülni,de már ő nem akart és igy ha meglátjuk egymást csak nézzük egymás arcát némán, szerintem nem tud nekem mit mondani én meg hiába tudnék, de meg se hallgatna. Próbáltam már más embert keresni de akkor is csak rá tudtam gondolni,egyszerűen nem tudom elfelejteni sehogy

2017. dec. 10. 19:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugi. Ma már normális, hogy ostoba vagy.
2017. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tartom magam ostobának de azért köszi igazán tartalmas és mehnyugtató komment volt ez :D
2017. dec. 11. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!