Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlgondolom, vagy tényleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlgondolom, vagy tényleg tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú (nevezzük Y-nak) akivel elég jóban vagyok. Barátok vagyunk, de nem olyan hu de mennyire közeli. Minden nap ír hogy hogy vagyok meg tud-e segíteni stb (hetek óta beteg vagyok :D). Ezt csak sima kedvességnek könyveltem el.

Erre írt egy másik osztálytársam, nevezzük x-nek. Mivel mind a hárman egy osztályba járunk, így megkérdezte hogy kinek kell ajándékot vennem az iskolai karácsonyra. Írtam hogy y-nak, erre x azt írta hogy de jó neked épp. Megkérdeztem hogy mire utalt, mire o egyfolytában csak hárítort. Végül azt mondta hogy majd személyesen elmondja.

Csak én gondolom túl, vagy tényleg arról lehet szó hogy tetszem y-nak? 15/L


2017. dec. 12. 14:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Ebből még nem derül ki semmi, nins jel arra ami arra utalhat hogy tetszel neki.
2017. dec. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!