Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet a baj? Miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Miért nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Egy hónapja újra elkezdtem beszélgetni egy régi fiú ismerősömmel. Ő nagyon megörült, hogy jelentkeztem.

Pár nap alatt egyértelművé vált, hogy részéről lehetne több barátságnál. Amikor tehette írt, már korán reggel jöttek a kedves üzenetek, órakig beszélgettünk, bókolt, világos célzásokat tett.

Én is igyekeztem tudtára adni, hogy számomra sem közömbös, így tudhatja, hogy lehetne több közöttünk.


Megbeszéltünk egy találkozót is, ami szintén remekül sikerült. Úgy váltunk el, hogy nemsokára ismét látjuk egymást. Nem sokkal később, hogy elbúcsúztunk már jöttek a kedves üzenetek.


Ez hét közepén történt.

A hét eleje óta, ezt az egy napot kivéve viszont egyre elmradtak a kedves üzenetei.

A találka előtti napokban megkérdeztem, hogy nincs e valami baj, nem bántottam e meg valamivel. Akkor megbeszéltük, hogy minden rendben, csak sok dolga van és nagyon faradt, ezért nem maradt rám ideje. Bocsántot is kért, mert nem akart megbántani.

Ezzel meg is nyugtatott mivel a találkozó is remek volt.


Viszont tegnap is én írtam neki, akkor sem beszéltünk sokat. Este jelentkezett, ismét bocsánatot kért, hogy nem írt, pedig mint utóbb kiderült nem csinált semmit egész délután.

Ma pedig én nem kezdeményeztem és még ő sem jenetkezett.

Pedig hétvége van, látom hogy fent van és eddig mindig volt rám ideje.


Mi lehet a baj? Miért nem jelentkezik?

Megúnt volna és nem akar többet beszélni velem?

Rájött, hogy mégsem akar tőlem semmit?

Mégsem érez úgy, mint amit eddig a tudtomra adott és jogosan sejtettem?


Nem szeretném újra feltenni neki ugyanazt a kérdést, mivel egyszer már úgy tűnt tisztáztuk. Mégis érzem, hogy valami megváltozott, már nem úgy viselkedik, mint egy hete és ez aggaszt.


Előre köszönöm a hasznos véleményeket, tanácsokat!



2017. dec. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

A kérdéseidet csak ő tudná megválaszolni.

De az biztos,hogy zavaróan egymásra voltatok akaszkodva, és így unja meg legkönyebben egyik ember a másikat, vagy legalábbis kell egy kis szünet.

2017. dec. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb 2 hete minden nap ír az egyik kollégám, és nekem ez már sok.

Nem akarok tőle semmit, és nem akarok egy levelezőpartnert se, hogy eztán életem végéig minden nap válaszolnom kelljen egy levélre. Utálom az ilyen végeláthatatlan dolgokat, idegesítő. Olyan mintha vmi kötelezettségem lenne. Kell egy pont ahol azt mondjuk, elég.

Kicsit szakadj le a netről meg a srácról, valszeg neki is sok ez, hogy folyton írsz. Nem szabad így rászállni a másik emberre és kielemezni minden pillanatát, meg számon kérni.

35N

2017. dec. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Kedves 1.: Megértem és egyetértek a vélemenyeddel. Nem igényeltem volna a napi beszélgetéseket és most sem a hiánya a probléma, hanem hogy aggodalomra ad okot mivel ez eddig nem fordult elő.


2.: Valószínűleg félreérthetted, nem szálltam rá a srácra, az esetek nagy részében ő kezdeményezett. Nem is egész napokat, csak esténként beszélgettünk hosszabban.

(És veled ellentétben én szívesen vettem a közeledését így nem volt kolonc.)

Szintén: Nem az állandó levelezés hiánya a probléma, hanem a szokatlan viselkedése.

2017. dec. 17. 16:15
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Megbeszéltem vele.

2017. dec. 19. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!