Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit kéne csinálnom? 15/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit kéne csinálnom? 15/f

Figyelt kérdés

Szilveszterkor beszelgettem egy csajjal. Volt benne is pia , es bennem is de nem voltunk berugva. Lesmaroltam aztan o vissza es ez fel oran keresztul. Elotte nem ismertem a lanyt

Masnap rairtam es emlekeztunk mindenre.

Olyanokat irt hogy csak baleset volt , es hogy megesik az ilyesmi. En erre irtam neki hogy sztem nem volt olyan rossz baleset. Es hat ekkor mar o is celozgatott hogy neki se volt rossz.Es (talan kicsit nyomulos stilusba , utolag mar banom de mindegy ) probaltam megtudni tole h akar e meg tolem valamit, vagy valamerre elmenni ? Hat irta hogy nem jo neki holnao stb.. De utana pedig megint ugy jott ki hogy szeretne valamit (olyat irt h majdnem ram ugrott xd :D)

Es abba maradtam vele hogy legkozelebb o irjon ram de csak akkor ha szeretne. Az a gaz hogy azota csak ezen a csajon jar az agyam es eleg nem tudom hogy kibirnam e ha nem irna !! Tudom hogy van masik csaj is a Foldon de nekem most olyan erzesem van hogy mas nem kellene csak o.Biztos volt massal is ilyen erzes. Nem tudom hogy mi lesz ha nem ir ... Tudom hogy az ciki lenne de szivem szerint most felszallnek a buszra es kopognak az ajtaja elott. Lehet nala ez egy taktika hogy ha kesobb irna ?



2018. jan. 3. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondta ír, s te azt, hogy megvárod hogy írjon bírd ki!
2018. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Hát vagy kivárod vagy nem. Viszont az tuti h ha ír akkor akar valamit. Én nem várnék írnék rá. (már csak azért is h kicsit "jobban" megismerjétek egymást és mindenképpen leszerveznék egy talit kivéve akkor h ha egyáltalán nem akarja)
2018. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg ne irj, te mar kezdemenyeztel ne eroltesd, valszeg ugy is vissza ir
2018. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Én utálom ha egy pasi álandóan zaklat és irogat.. basszus nekem van életem nem csak vele akarok foglalkozni
2018. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is van eletem :) kepzeld
2018. jan. 3. 15:52
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
nem úgy tűnik
2018. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!