Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bolond aki sír egy lány után?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bolond aki sír egy lány után?

Figyelt kérdés

Nem igazán szoktam sírni, de most el pattant valami bennem, megismertem egy lányt, az álmaim nőjét, de jól tudom, hogy soha nem lehet az enyém és ez nem hagy nyugodni. Nem hiszem el, hogy miért vagyok ilyen szerencsétlen.


Nem feltétlen kérek választ, egyszerűen csak valahova ki kellett írnom.



2018. jan. 7. 06:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2018. jan. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok. Szerintem nem bolond, mert az érzelmek a racionális gondolkodás felett állnak. Majd elmúlik...remélem...
2018. jan. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem az. ;)
2018. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező Csákó, írj nekem privátot, és miért ne lehetne a tiéd? Talán tévedsz, ezért segítek neked privátban, hidd el, jól fog jönni a segítségem. 16/F És nem bolond, énis ezt mondom. Szeretnék segíteni.
2018. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne sírj... Valaki úgyis megdugja.
2018. jan. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha az,ha nem,voltam mar en is..
2018. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!