Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Milyen jelei vannak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak, hogy bejön a lány egy baromi félénk srácnak?

Figyelt kérdés

tudom,hogy van 14 milló ilyen kérdés, de most megírtam a 4 millió egyediket is. Szóval van a srác, akivel nem igazán beszéltünk még, csak köszönünk, meg rengeteget szemezünk. Csomóan mondják is a közelemben, hogy tökre arra utalnak a jelek, hogy bejövök neki csak nem mer kezdeményezni, én viszont nem igazán vagyok ebben biztos, holott tudom, hogy nem igazán várhatom, hogy majd nyíltan bevallja az érzéseit vagy bármit is lépjen, mert félénk. (olyanokkal beszélgettem róla akik ismerik, így ha valamiben, abban biztos vagyok, hogy tényleg visszahúzódó típus)

Úgy hogy foggalmam sincs mizu, de nyilván nem akarok örökké se várni, inkább akkor megint megemberelem magam és lépek, csak nem tudom tényleg van-e értelme vagy ilyenek..

Szóval az egyik kérdésem, hogy mik lehetnek még jelek félénk srácoknál? A másik meg, hogy az mennyire lenne gáz ha ráírnék? Meg eleve mivel?

Köszönöm a segítséget, ha bárki gondolja, privátban még részlezetem.



2018. jan. 11. 17:10
 1/8 anonim ***** válasza:
2018. jan. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részletezd. Igaz nem vagyok annyira félénk... :D
2018. jan. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2018. jan. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
16
2018. jan. 12. 21:27
 5/8 anonim válasza:
Írj rá nyugodtan
2018. jan. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Fejlemények?
2018. jan. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

nincs nagy fejlemény azóta sem

mármint egyre nyilvánvalóbbak a jelek, többen szóva is tették a közelünkben és igazából nagyonnagyon jóban lettünk, de ennyi

még mindig adunk és kapunk jeleket de semmi egyéb:(

2018. jún. 14. 20:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Lépj.
2018. jún. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!