Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy lezbikus vagyok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy lezbikus vagyok? És ha igen, hogy keltsem fel a lány figyelmét?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályban, aki nagyon bejön. Legjobb barátok vagyunk, így rendszeresen szoktuk egymásnak mondani hogy szeretlek, de nem hinném hogy tudja, én ezt tényleg komolyan gondolom. A lány kedves, vicces, segítőkész, és elragadó a személyisége. Már mindketten 15 évesek vagyunk, és tervezgetjük a jövőt. Én rendészetire mennék, ő pedig pszichológusnak. Kitalálta, hogy ha vége a giminek, közösen beköltözhetnék egy Pesti lakásba, ami közel van a sulinkhoz. Mondtam neki, hogy felőlem oké, de az még messze van. Félek hogy mi lesz. Volt már olyan hogy együdt (egy szobában) aludtunk, még osztálykiránduláson, de akkor még nem nagyon éreztem iránta semmit, talán csak utána. Nem tervezem hogy elmondom neki, vagy valami, de kérlek segítsetek! Nem tudom mihez kezdjek...

2018. jan. 12. 16:33
 1/6 anonim válasza:
100%

Lehet hogy az vagy. De az is lehet, hogy csak a barátnődben olyan tulajdonságok vannak, amik belőled hiányoznak, vagy nem mered kifejezni őket. Szóval hogy egyszerűen csak az attitűdje tetszik, de nem mint nőt szereted. Velem volt ilyen gimiben.

Ha nem tervezed elmondani neki, akkor majdnem biztos hogy barát maradsz. És ehhez képest volna jó viselkedned. Ne féltékenykedj, legyél vele úgy mint eddig. Csajok egymásközt, érted.

Ha el akarod mondani, ahhoz nem tudok tanácsot adni, mert ugye nincs tapasztalatom.

Tesóm mesélte egyszer, hogy egy barátnője közölte vele hogy leszbi - na hát ez egy megoldás, mert onnantól esetleg átértelmez magában dolgokat, a reakcióidat, a 'szeretlek'-eket, érted. Vagy csak annyit mondhatsz, hogy nem tudod, de lehet hogy szereted a lányokat. Ha el akarod neki mondani, így tűnik a legegyszerűbbnek.

21l

2018. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%
melegnek tuno srac valo neked!
2018. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az elsőnek köszönöm szépen a segítséget! Igen, eléggé különbözőek vagyunk, és olyan dolgok is megvannak benne, ami bennem nincs. Lehet hogy igazad van, és majd "kinövöm", de lehet kiderül, hogy valódi érzelmeim vannak iránta. Mindenesetre meg fogom fontolni hogy elmondom neki. Talán ő is hasonlóan érez, csak nem meri elmondani. : )


A másodiknak pedig, hogy van meleg osztálytársam, de róla leginkább csak amolyan "húúú de helyes, hogy lehet hogy nincs barátja?" gondolataim vannak. És ő az rgyetlen fiú aki még tetszik is (de nem annyira mint a lány). Persze ezzel nem azt mondom, hogy kizárt hogy lesz barátom. Ki tudja mit hoz a jövő? De azért nem látok erre túl sok esélyt, mert hát a fiúk körében nem vagyok olyan népszerű... : /

2018. jan. 13. 15:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó a hozzáállásod :D Azzal semmit nem veszítesz vele, ha elmondod neki, hogy ez a szitu. Nekem volt hasonló szitum, és a lánnyal beszéltem meg a dolgokat. Annyi, hogy ha tényleg szeretsz valakit, és a másik nem szeret viszont (főleg ha az a legjobb barátod), akkor az elég fájdalmas tud lenni, szóval ilyen esetben jobb egy kis távolságot tartani és nem beleszeretni a másikba. De nagyon remélem, hogy ha úgy van akkor kedvel ^^
2018. jan. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, ma is próbáltam beszélni vele, de nem nagyon sikerült... :'( Viszont a lány egy kicsit depis, és én mindig segítek/segítenék neki, és véletlen kicsúszott a számon, hogy szeretem. Pontosabban úgy volt, hogy kérdezte, hogy "miért akarsz mindenáron segíteni?" mire én azt válaszoltam, hogy "azért mert szeretlek." de nagyon nem reagált rá semmit...
2018. jan. 15. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Az, hogy segítesz a rászorulókon, nagyon értékes tulajdonságod. Tartsd is meg! Az, hogy szeretsz egy lányt (te is lány vagy) távolról sem azt jelenti, hogy leszbikus vagy. Jobb, ha ilyen gondolatokat elhessegetsz a fejedből. Ebben a korban az ilyen vonzódás szinte természetes. Orientálódj a fiúk felé. Minden jót!
2018. dec. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!